Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan kell megátkozni valakit...

Hogyan kell megátkozni valakit? Részletesen, kérlek!

Figyelt kérdés
Nyugi, nem akarok megátkozni senkit:) Itthon írok egy kis novella szerű szösszenetet, és ahhoz kéne egy minél részletesebb ismertető.
2011. szept. 16. 21:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:22


egyébként ez nagyon betegen hangzik, főleg, h mondtad, h használtad is, de tényleg köszi a segítséget

2011. szept. 17. 01:07
 12/16 anonim ***** válasza:
22:45:D
2011. szept. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%
Hát igen betegen hangzik, de hatásos. Én nem azért használtam mert nem volt más lehetőségem csak az átok. :(
2011. szept. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
az igazi módszer nem üt visza, és nem lehet belőle könyvet írni, mert nem extrém...szóval ha tényleg könyvhöz kell, használd a fantáziádat ahogyan JKRowling is tette...
2011. szept. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
82%
Én is szoktam átkozódni.De semmi cucc nem kell hozzá.Csak sokszor kell mondogatnod magadban az átkot ,és nagyon kell akarni.Én volt hogy egész este csak mondogattam az átkot,és hatott!Bevált csak éppen vissza is ütött rám!
2011. szept. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
90%

Te jó isten... hát én ezt lementem. Tényleg nagyon beteg. Elgondolkoztam azon, hogy megátkozom az exemet, de ilyen iszonyatosat ritkán olvastam az életben!


Soha nem fogom használni.

2014. szept. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!