Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudok megátkozni...

Hogyan tudok megátkozni valakit, úgy hogy működjön is?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat kérek. A miért nincs átok és a miért ne csináljam nem komoly válasz. Köszi!
2011. ápr. 11. 00:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Sehogy.

Komolyan.

2011. ápr. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel lehetséges. Ha valaki ide leírna egy működő, véghezvihető lehetőséget akkor mindenki azzal szórakozna, hogy másokat átkoz meg, nem? Menj aludni.
2011. ápr. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%

Ha frissen lefejt egérgec*vel bekened a wudubabád bal hátát 13.-án éjfélkor, akkor 50% esélyed van rá, hogy működik!

De ez titok!

2011. ápr. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
ez a reptoidok után az új dili? az átkozás?
2011. ápr. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nem szabad megátkozni senkit sem, mert nem használ az áldozaton viszont visszaszáll a karmára. Csak ha hisz az egyén benne, de én nem értek hozzá.
2011. ápr. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

ehhez főznöd kell egy százfűléfőzetet. Kell bele répa, retek mogyoró és bacardi breezer. Erősen kell koncentrálni arra a személyre akit meg szeretnél átkozni, és kimondasz egy akkora paradoxont amitől anomália keletkezik a tér-idő kontiniumban , pl:

Justin Bieber fiú vagy SP hetero , ilyesmiket.

Az átok 99,9%-os!!!

természetesen tisztelet díjat illik ilyenkor fizetni nekem (saccperkábé 50 000 - 100 000 ft, de igazából felső határ nincs)

2011. ápr. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

jajj liza...


Nincs olyan hogy karma meg visszaszáll. Az meg végképp kiborít hogy "csak annál működik aki hisz benne" duma.

2011. ápr. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

A válasz megírásának időpontja: ma 01:15


és kimondasz egy akkora paradoxont amitől anomália keletkezik a tér-idő kontiniumban , pl:

"

vagy hogy Lady Gaga nőnek született :xD

2011. ápr. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kell gyűlölnöd az illetőt, tiszta szívedből!!!!!, majd naponta rengeteget gondolj arra, hogy beteg lesz vagy amit szeretnél, hogy történjen vele.

Az biztos, hogy nagyon kockázatos mert ha ő nem gyűlöl legalább annyira mint te, akkor nem tudsz neki ártani de viszont amit elindítottál az visszajön hozzád és te energiádból fog táplálkozni.

Ezután jön az, hogy beteg leszel vagy az történik veled amit neki szántál...stb

Én nem ajánlom, hogy ilyet tegyél mert ezt a mágiát csak nagyon profi fekete mágusok tudják megcsinálni. Ilyenekkel biztos nem találkozol itthon, főleg nem EZO-tv meg újsághirdetéses Marikanéni jósok...stb

2011. ápr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

én leírnám de nem teheten...

és amúgy az átok 3-szor visszaszál a küldőjére. -.-

2011. ápr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!