Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt eddigi leges legrossza...

Mi volt eddigi leges legrosszabb rémálmotok? Írjátok le részletesen.

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 20:40
 1/9 anonim válasza:
73%
Amikor azt álmodtam hogy a párom és a fiam meghal egy autóbalesetben..De a legrosszabb másnap volt,mert mentek kocsival Oxfordba.Délután már haza kellett volna érniük a fiúknak de még este 7-kor sem voltak otthon.telefonon nem voltak elérhetőek..Kimentem a busz állomásra hogy ha kell bebuszozok Oxfordba amikor hallottam hogy pár busz közúti baleset miatt késni fog.. Totál kész voltam a tegnap esti álmom miatt.Végül is hála istenek hazaértek,és elmondták ,hogy egy teherautó ütközött ami bárányokat szállított..Órákig álltak hogy összeszedjék az állatokat,még ők is segítettek..
2011. aug. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fél álomban lehettem, mert azt tudtam, hogy az ágyamban fekszem, de közben már álmodtam is. Azt álmodtam, hogy meg akarnak erőszakolni és nem tudok megmozdulni és elmenekülni.. A párom ébresztett fel, mert kiabáltam álmomban...Pedig én ugye pont azt álmodtam, hogy nem tudok kiabálni..
2011. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Nekem egy kicsit elvont álom volt, de még évek múlva is emlékszem, milyen nehéz volt elviselni.

Azt álmodtam, hogy egy várban éltünk a gyeermekkori családommal, aminek nem volt kertje, csak bent létezett, olyan volt mint egy labirintus, rengeteg helységgel, amelyek kocsma-hangulat-világítással rendelkeztek és még sok családdal éltünk együtt. Nem lehetett kimenni, nem is volt "kinn", és csak keringtünk abban a várban, meg menekültünk egymástól, mintha zavarócskát játszanánk. Egyszer, mikor apám betöltötte a 45 évet, el kellett hagynia a várat, kiment(mert csak ez az év felett volt kifele), én pedig mentem vele egy kapuig és sírtam, nem akartam elengedni, de nem maradhatott, meg én sem mehettem vele, pedig abban a várban csak vele voltam jóban. Olyan volt ez mintha a menyországba ment volna át a pokolból. Én meg mardtam és szenvedtem tovább, meg sírtam apám után, és egyre sötétebb meg piszkosabb lett a hely. Nagyon szörnyű álom volt, még ha nem is tűnik annak de eljátszott az érzelmeimmel.

2011. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

eladludtam ez volt a legrövodebb álmom és egyetlen rémálmom :)

szoval elaludtam --> terrorista kinézetü ficko fut felém valami nagy városban --> elővesz egy bszott nagy kést --> próbálok futni de elémugrik--> szétvágja a torkom


na ennyi kb. :D

2011. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tornádók lerombolták a városomat és ezzel egy időben UFO-k is garázdálkodtak. Sugarat küldtek a menekülő emberekre, akik szörnyű kínok között egyszerűen elolvadtak. Szerencsére, mint minden rémálmomban, itt is megmenekültem.
2011. aug. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik nagyon jó barátnőmet megölte az a szamara vagy hogy hívják. A körből a csaj ami kimászott a tévéből. Nagyon durva volt és élethű. Másnap suliba alig bírtam ránézni a csajra mert annyira igazinak tűnt. Mondjuk már másnap is röhögtem rajta.. :D
2011. aug. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Még kislány voltam és mindig átmentem a szüleimhez aludni és azt álmodtam hogy átmegyek hozzájuk, de egy késsel és megölöm őket pedig nem akarom de valahogy gonosszá változtam... gyermekként elég megrázó álom volt.
2011. aug. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy teletabi figurával álmodtam. És ijesztő volt meg vér folyt a szeméből, miközben sátáni mély hangon motyogott valamit, én meg a kezemben tartottam. B.azzeg. Legrosszabb rémálom, ennél rosszabbat nem kívánok senkinek sem.
2011. aug. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Vannak visszatérő rémálmaim... a top 3 pedig:


1. Hatalmas tisztás és erdő, szürkület, vérfarkas falkák random feltűnnek az erdő szélein, és vonyítanak, elkezdenek felém futni, és próbálok menekülni, de alig visz álmomban a lábam.


2. Lemészárolják a családom.


3. Zombi-apokalipszis szerű álom, azaz idegenek, akik megtámadják az embereket, és azok átváltoznak közéjük valókká. Én egy kisebb csapattal (teljesen véletlenszerűnek tűnő ismerőseim) próbálok elrejtőzni a támadók ellen.


16/L

2011. aug. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!