Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sátánisták és/vagy "fekete...

Sátánisták és/vagy "fekete mágiával" foglalkozók, mit szoktatok csinálni? Milyen tevékenységeket végeztek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék...már ha egyáltalán vannak itt ilyen egyének...
2011. szept. 8. 18:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
58%
Hagyjátok már a Lavey féle sátánizmust. A pokolban nincs törvény! A válaszra a kérdést a legeslegelső válaszoló mondta helyesnek. AVE Satanas!
2012. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
38%
Nos fisz neked j?l atmostak az agyad ennyi sok suletlenseget osszehordani.az ordogrol meg lassan kiderul hogy jo ha,ha,ha komolyan elhiszed ezt a zsirostovasagot?
2012. márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Affar Siey ***** válasza:
83%

Én, Sátáni Főpapként (a For Satan's Kingdom klán Főpapja és Szaráfja vagyok) a mindennapi életben nem különbözöm senki mástól (nem hordok kilós pentagramot a nyakamban és nem öltözöm Dath Vader-nek).

A mágikus gyakorlaimat a saját otthoni oltáramon végzem ahol nem zavar senki. Ide tartozik minden ima, fekete és fehér mágia, kérések, kérdések.

Persze ha szükség van rá, bármikor kapcsolatba lépek az asztrál-világgal vagy használok mágiát.

Klánunkban én vagyok a fekete mágia-mester(főként átkok), tehát elég sokat foglalkozom vele, de csak egyet tudok ezzel kapcsolatban tanácsolni: NE használd ha nem vagy 100%-ig biztos benne vagy nem ismered az ellen átkot.


A korábbi válaszokhoz hozzátenném, hogy nem hogy nincs emberáldozat a Sátánizmusban, de szigorúan tiltja bármilyen érző lény megölését, ha az nem fenyeget emberéletet, sőt még a halál igéjét is tilos kimondani felső utasítás nélkül.

2012. júl. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 lonelyblackangel válasza:
100%
Ami azt illeti ez egy baromi nagy tévhit, hogy nyulakat, macskákat kecskéket meg minden szart áldoznánk. Tapasztalat: én is sátánista vagyok XD Jaaah és a fekete mise is csak babona, bár ha gondolod, hozd össze a haverokkal meg néhány csajjal XDDDD
2012. okt. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
100%
16 éves koromba nyáron beraktam a cserépkályhába anyám bibliáját meg az enyémet és begyújtottam az meg jön haza és kérdi mit csinálok. Én meg mondtam neki nevetve égnek a bibliák az kiakadt de rendesen. Akkor már hallgattam black metalt jó fél éve metalos voltam! XDDD
2012. okt. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 MolotovPunk ***** válasza:
5%

A jó út a Hit gyülekezet.

Ott kell tevékenykedni.

FehérMágia

2012. okt. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 lonelyblackangel válasza:
100%
én tökéletsen érzem magam így :DDDD Csak én én én és még valaki... ÉNNN :DDD XDDDD Na meg persze a magyar kultúra *-* De az más téma.
2012. okt. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
26%
Nos,egyik nagyon fontos tényező,hogy a Sátán embergyilkos,neki egy célja van,hogy megtévessze az embereket,jelen esetben téged,és tönkretegyen ,elpusztítson,megsemmisítsen,örök kínhalálra vigyen,magával rántson a pokolba. Jézus,aki az egész emberiségért,jelen esetben te érted is jött,szállt le mennyből,szenvedett kín halált,csak azért,hogy te vele együtt lehess,és a mennyországba juss. Jézus már győzött a Sátán felett. Ergo te a pusztulás és az örök kárhozat felé tartasz,ha minél inkább belemész ezekbe a dolgokba mint például amire a kérdésed is irányul és nem fogadod el Jézust,mint Megváltódat, aki pedig örök szeretettel szeret téged,és még egyszer hangsúlyozom nem keresztyén tudósok is megerősitik,hogy itt járt a Földön,és megfeszítették és meghalt,csakhogy fel is támadt harmadnap és él és uralkodik vég nélkül,örökké,akik hozzá tartoznak azok ezt pontosan jól tudják,bár az ördögök is hiszik,és rettegnek. Számtalan sátánista tudna mesélni milyen hatalmat és csodát,örömöt,békességet tapasztalt meg miután átadta az életét Jézusnak bűnbocsánatért esedezve.. Egyetlen menekülési útvonal van tehát,és az Jézus. ez nem játék,komoly dolgokról van szó. Végeredményben a halál után úgymond úgyis kiderülnek a dolgok,csak nehogy késő legyen,tehát MOST van esély rá változtatni."Mert úgy szerette Isten a világot,hogy egyszülött Fiát adta,hogy aki hisz Őbenne el ne vesszen, hanem örök élete legyen." Én is megtapasztaltam hatalmát és szeretetét,nehogy késő legyen rád nézve,én kérlek téged azért,hogy fogadd el őt,nem akarom,hogy úgy végezd,mint azok akik a vesztükbe rohannak és nem is tudják,kérlek hallgass rám,sok beszámolót hallottam azoktól,akik visszajöttek a mennyből,meg a pokolból is, ha ezek közül csak egyetlen is igaz (én sokat hallottam) ,akkor már nagyon komolyra fordulnak a dolgok és kiderül,hogy ez nagyon nem játék. A megváltott életűek viszont rengetegen tesznek bizonyságot Jézusról. Imádkozz kérlek Jézushoz bűnbocsánatért,és ő megszabadít attól a sok fölösleges tehertől amit magaddal cipelsz.
2015. febr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Amit csinálnak teljesen jó.

Sátánban hisznek de jót tesznek szeretnek.

Mindegy hogy sátánban istenben vagy a tzermészetben hiszel és azért teszel jót higgy és tedd ennyi a lényeg :)


(Sátántól elvonatkoztatva a kereszténységben télleg oltári marhaságok vannak)

2015. júl. 8. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!