Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hitlernek volt bármi köze is...

Hitlernek volt bármi köze is a fekete mágiához?

Figyelt kérdés
Vagy ez is olyan baromság, mint azt h földönkívüliekkel találkozott?:D
2011. máj. 3. 12:37
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Mintha olvastam volna valahol, hogy volt neki személyes mágusa, jósa.
2011. máj. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mondják, hogy igen. Hitt a természetfölötti dolgokban, az biztos.

Bár nem a fekete mágiával kapcsolatos, de úgy tudom, az asztrológia is érdekelte és volt saját asztrológusa.

2011. máj. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim válasza:
100%

Jó olvasgatást! :) : [link]

[link]

[link]

2011. máj. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2011. máj. 3. 13:05
 5/39 homo ludensz ***** válasza:
Mint mindenben ebben is ellentmondásos volt Adolf. Először összeszedette az ezoterikusokat és mint hitvány semmirevaló népséget és a már kész táborokba záratta. Egyszer azután elrabolták a Ducsét és akkor összeválogattatott egy társaságot az ezoterika művelőiből bezáratta egy szobába. Eléjük tettek egy térképet hogy mutassák meg hol tartják fogva a Ducsét s azok szépen követték ingával és mással a helyet mert változtatták. Egyszer azután megállapodtak,nos ide küldött egy válogatott különítményt Skorzenyi főhadnagy vezetésével és ki is szabadították, /Vasárnapi Újság 1943./ fényképekkel illusztrálja.Ezt minden sziderikus ingával foglalkozó ismeri.
2011. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Hitlernek nem volt szüksége mágiára. ha tanulnál szociológiát, akkor megértenéd
2011. máj. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim válasza:
Lehet, hogy hitt ezekben a dolgokban, de nem hiszem, hogy kapcsolatban állt volna ilyen dolgokkal. A hapsi elég okos, ravasz, elszánt és nagy hatású ember volt alapjáraton -habár tény, hogy defektes is. Szóval szerintem sem volt ilyenekre szüksége! :)
2011. máj. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Nem, nem baromság. Tagja volt a Thule társaságnak. Nézz utána a neten, rajta van.
2011. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

A földönkívülieket nem tudom, de igen, foglalkozott fekete mágiával és okkult tudományokkal is.

Erről van könyv is, nézz utánna a neten.

2011. máj. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Persze, el kell ám hinni minden baromságot, amit csak mondanak róla. Kicsit sem fura, hogy ott akarják lejáratni , ahol csak lehet, így nem kell meglepődni, hogy sok a fals információ. Én is hallottam már sok mindent róla, így nem lepődök meg, semmin sem, még azon az infón sem, aminek semmi realitása sincsen és még, az ellenfelei között sem mindenki hinné el.
2011. máj. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!