Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hitlernek volt bármi köze is...

Hitlernek volt bármi köze is a fekete mágiához?

Figyelt kérdés
Vagy ez is olyan baromság, mint azt h földönkívüliekkel találkozott?:D
2011. máj. 3. 12:37
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Ha a téma komolyabban érdekel olvasd el a linkemet. Mindent megmagyaráz.
2011. máj. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Kedves Tihanyi! félek Tőled! XD komolyan O.o

21.22-es volnék

2011. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Miért félsz?
2011. máj. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
nagyon csíped Hitlert XD ez az ijesztő O.o
2011. máj. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Hitler egyáltalán nem volt olyan mint amilyennek ábrázolják a győztes népek, nincs benne semmi ijesztő. Nah de erről magyar fórumon ennyit mert nem nagyon van már szólásszabadságunk...
2011. máj. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 PIVS LXXVII ***** válasza:

Kedves felebarátom, gyermekem ! Láthatod, hogy milyen gonoszságokba torkollik, ha valaki a gopnoszt járja !


Aki fegyvert fog, az fegyver által pusztúl el. Végül legyőzték őket. Tanulj belőle és járj a jó és igaz úton és jutalmad lesz.

2011. máj. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Hitlert a zsidóság győzte le, nem a fegyver. De bbe nem mennék bele.
2011. máj. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

hátsz.... én (előző lennék,aki "fél" XD ) szóval én még elég fiatal vagyok (14),de kapásból említeném a holokausztot.... csak így hirtelen... és ne mondjon senki olyat,hogy "megérdemlik",mert ők is emberek voltak,tisztességes,ártatlan emberek... és csak úgy megemlítem azt is,hogy Hitler ezen kedves kis kivégzési listáján elég előkelő,negyedik helyen voltunk... ha meg valaki előjön azzal,hogy valójában nem is Hitler volt (mert ezt is kinézem) akkor arra XD a válaszom! :S

Amúgy meg sok mindent csinált az a pali,s ez nem csak személyes és "elvakult" vélemény,de elég eszementnek kell lenni ahhoz,hogy Adolf Hitlert valaki a legcsekélyebb védelmébe is vegye.

2011. máj. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
bocsánat,a 21.07 én a 19.33 voltam. uhh! belezavarodok :D
2011. máj. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Tizennégy évesen nagyon sok ismereted lehet a témáról. Fogadjunk azt tanítják hogy megölt 6000 zsidót stb. Rudolf Hess őszintén kitálalt mindenről, 1000 zsidót halt meg az úgy nevezett "haláltáborokban" és azoknak a 80% az ott terjedő betegségekbe (amik ellen a nácik harcoltak, volt tisztító épület is csak azt nem reklámozzák a holokauszt mániások). Nem tagadom a holokausztot, de ezek hozzátartoznak a tényekhez.
2011. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!