Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hitlernek volt bármi köze is...

Hitlernek volt bármi köze is a fekete mágiához?

Figyelt kérdés
Vagy ez is olyan baromság, mint azt h földönkívüliekkel találkozott?:D
2011. máj. 3. 12:37
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
ÉN tizenöt vok szeretem hitlert kicsit rokonlélek jó taktikus kellőképpen megszálott hogy elérje célját és utálta a melegeket és a romákat mondhat bárki bármit én tisztelni fogom hisz a semmiből mennyit kihozott ez azért figyemre méltó
2011. máj. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem volt a romákkal és a melegekkel, csak a zsidóságot akarta eltörölni. A romák vándorló életmódja csupán bezavart a diktatórikus rendbe ezért kellett soknak meghalni. De azért nem olyan nagy a számuk mint ahogy reklámozzák a holokausztmániások...
2011. máj. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
ÖLte őket nekem ennyi elég de a bzikat küldte a táborba
2011. máj. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Nem minden úgy van ahogy a háború győztesei beállítják..
2011. máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Azt tom de az elért eredményi tiszteletre méltóak
2011. máj. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim válasza:
Hát ha az eredmény, hogy több tucat országot tönkretett akkor valóban bár semmilyen eredményét nem önerőből érte el, először a kapitalista nagytőkések támogatták, utána a katonaság segítségével lett kancellár aztán pedig az emberei csináltak mindent maximum szónoki tudással rendelkezett Hitler
2011. máj. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
Amúgy meg kedves Fisz ha az összes győztes ország hazudik a holokausztról akkor, hogy hihetsz egyetlen ember (Rudolf Hess náci bűnös) vallomásának, vagy továbbmenve ezt a vallomást a győztes országok jogászai vették jegyzőkönyvbe szóval az ő döntésük, hogy erről a vallomásról egyáltalán tudomásod lehet
2011. máj. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=Sg-8dW0TxXM&feature=BFa&list=..


A tények magukért beszélnek, elég ha Auschwitzot nézzük.

2011. máj. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
És Hess háborús bűnös? Személy szerint inkább hősként néznék rá. Jah és nem írtam hogy tagadom a holokausztot csupán nagyon sok tévképzet van róla.
2011. máj. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!