Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sátánisták és/vagy "fekete...

Sátánisták és/vagy "fekete mágiával" foglalkozók, mit szoktatok csinálni? Milyen tevékenységeket végeztek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék...már ha egyáltalán vannak itt ilyen egyének...
2011. szept. 8. 18:22
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
66%

Javarészt élik az egyszerű hétköznapi emberek életét.

Vannak, akik igyekeznek saját, teljesebb világképet találni, csak éppen a hatalom mámorával kekeckedve.

Tagadhatatlanul élvezve, mikor az adrenalin felszökik a vérükben egy egy veszélyes ceremónia után.

Vannak olyanok is, akik csendben gyűlölik a világot, és bosszúálláson gondolkoznak, és ha kell, praktikáikat teszik, hogy beteljesüljön.

És vannak megalománok, akik mindent feláldoznának a hatalomért.


Egész szép pszichológiai szakdolgozat lehetne az ilyen emberek típusairól.


De nincsenek többezres emberáldozatok pesten:)

2011. szept. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes utolsó, magamat egyik kategóriádba sem tudom beskatulyázni.:(
2011. szept. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Koránt sem mondtam, hogy teljes a lista :)

De ezek talán a főbb vonalak azoknál az ismerőseimnél, akik ilyennel foglakoznak,( főleg a fiatal korosztály)

bár be kell vallanom, van köztük olyan, aki emberileg több bárkinél, akit ismerek, és soha nem feltételeznék róla, hogy fekete.

Ő az, aki magyarázatokat keres a világ kérdéseire.

2011. szept. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
80%
Ha valódi Sátánista és Démonokhoz fordul majd akkor megkapja a válaszait, ha nem akkor a válaszok csak a saját agyszüleményei maradnak.
2011. szept. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
31%
Tőzsdézek, uzsorakamatra hitelezek, a népszavába írogatok, mtk meccre járok, lmp-re szavazok, minden nap kiverem a németh sanyira, tudod, csak a szokásos...
2011. szept. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

szóval régen magyarországon divatsátánisták voltak?

mert halottam hogy volt valami régen MO-on,jól emlékszem?


am nem gunnyból én is ezós vagyok csak kiváncsi vagyok :)

2011. szept. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 kérdező111 válasza:
azért vannak érdekes dolgok...
2011. szept. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
85%

Nem olyan a sátánizmus , amilyennek sokan hiszik. Minden sátánistának egy célja van és az nem emberáldozásból áll....

Sok a tévhit...

Szerintem a leghasznosabb ha van egy dámon aki mindig melletted van és energialeszívást meg emberek uralását gyakorlod/használod.

2011. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
58%

Nem tom, mi bajuk itt az embereknek a sátánista metállal. (Venom, Slayer, ...) Egykét számtól annyira felmegy bennem az 'órajel', hogy úgy érzem, bárkit ki tudnék nyírni csupasz kézzel, ugyanezt éreztem a tavalyi Mayhem koncert után is. \m/


Amúgy nem vagyok sátánista a következő okokból:

- az 'ateista sátánisták' (LaVey) igazából ateisták, akik csak pózerkednek a nevükkel,

- a 'hagyományos' sátánisták meg igazából keresztények, csak a másik oldalt majmolják.

Én nem látok semmilyen bizonyítékot bármiféle istenség létezésére, a vallásosak meg szimplán gyengék. Világhódítás helyett pedig az emberiség elpusztítása a végső (egyelőre elérhetetlennek tűnő) 'cél' (mizantróp vagyok, igen).

2011. szept. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
Dolgozunk.
2011. dec. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!