Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan öröklődnek a boszorkány...

Hogyan öröklődnek a boszorkányos képességek?

Figyelt kérdés
Ha a mamám boszorkány, akkor hány generációt ugrik a képessége? Anya1, én2, dédunoka3. Létezik, hogy a lányom örökölt? Mert ma (ne röhögjetek) megérezte az apja közelségét. Tudta, hogy előbb jön haza. Még csak 2 éves lesz. Örökölt vajon? Mama tényleg boszorkány, számtalan cáfolhatatlan bizonyíték van rá.
2011. aug. 24. 18:25
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
En is kivancsi vagyok :))
2011. aug. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

A nem használják-használják kérdéshez:

az adottságok mellett azok gyakorlására ois szükség van: lehet valaki jó sprinter, ha nem fut, egy rosszabb adottságú, de gyakorlott sprinter simán lefutja, annak ellenére, hogy a hétköznapi nem futókhoz képest jobb.

Ne kikapcsolom-bekapcsolom dolognak fogd fel, nem szerettem volna úgy beállítani.


Az álmokra levetítve ez olyasmi, hogyha szándékosan elzárja magát, vagy nem törődik velük( meg lehet tenni) akkor nem fog fejlődni ez a képesség, sőt, el is tűnhet, de ha foglalkozik vele, ha próbálja tudatosabbá tenni, részletesebbé alakítani, akkor fejlődik a képessége.

Remélem így már érted:)

2011. aug. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
35%
Mikor hagyják az emberek abba az ökörséget? Boszorkány, jós, négyszáztizenharmadik szem...
2011. szept. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Győrfi Marianna ***** válasza:
100%
Hülyék beírásaira ebben a témában mint amilyen te vagy én nem vagyok kíváncsi ezek a képességek léteznek tanuld meg mi az hogy Erő vagy Energia.
2011. szept. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Lehet! nekem dédmamám volt az és mamám nem hanem anyum ő megálmodja és megérzi a jövőt én csak kismértékben látom meg lesznek érzéseim de vérfarkas vér meg vámpír vérem is van az azt jelenti, hogy sokkal erősebb vagyok mint mások és hát igen néha a hold :P :)
2011. szept. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

A boszorkányerő (spirituális hatalom) nem öröklődik. Attól függ hogy most mennyire vagy erős, hogy előző életeidben mennyit tettél a lelked kinyitásáért.

Itt találsz segítséget: [link]

2011. szept. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Van ahol minden 6. leánygyermek örökli, de ez nem mindig így van. Az elsőszülöttek öröklik, vagy akiben ott a ,,szikra"
2013. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!