Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan öröklődnek a boszorkány...

Hogyan öröklődnek a boszorkányos képességek?

Figyelt kérdés
Ha a mamám boszorkány, akkor hány generációt ugrik a képessége? Anya1, én2, dédunoka3. Létezik, hogy a lányom örökölt? Mert ma (ne röhögjetek) megérezte az apja közelségét. Tudta, hogy előbb jön haza. Még csak 2 éves lesz. Örökölt vajon? Mama tényleg boszorkány, számtalan cáfolhatatlan bizonyíték van rá.
2011. aug. 24. 18:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Csak valószínüsítik, hogy genetikai okai vannak, merthogy az unokája örökölte, de a pontos okát még nem sikerült meghatározni. Valamint nem csak ez az ember képes erre, ott van pl Miroslaw Magola aki állításai szerint jógának és meditációnak hála tudja ezt megcsinálni. És az is érdekes, hogy akik erre képesek arról számolnak be, hogy eleinte apróbb tárgyakat tudtak csak megtartani, és sok gyakorlással tudtak nehéz tárgyakat is megemelni. Ha genetikai rendellenség miatt lenne szerintem már az elején kitudnák használni maximálisan ezt a képességüket.

De tök mindegy nem vitázni akarok, csak gondoltam leírom.

2011. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
73%
Genetikailag nem, csak reinkarnációval.
2011. aug. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
A gyerekeknél természetes még az érzékelés magas foka, de mindez a neveléssel meg fog szűnni. A nők nagy része jól érzékel. Ti egy átlagos család vagytok. A gyerek nem boszorkány, vagy ha mégis az, a várakozásaiddal tönkreteheted a képességeit.
2011. aug. 25. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Várakozásaimmal? Melyik mondatomból kivehető ez? Kíváncsi vagyok, nem várok el tőle semmit. Mama nem tanulta, így született. Mi igen, de ő tuti nem átlagos. Ebben pedig nem hinni kell, ez tény.
2011. aug. 25. 07:59
 15/27 anonim ***** válasza:

én mamámnak is vannak megérzései, nekem is, anyám meg tök átlagos.

lehet, hogy örökölhette

2011. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Természetesen ezek a képességek is genetikailag is öröklődnek,mint bármilyen más képesség, de nyilvánvalóan ha nem használják, nem lesz túl hangsúlyos.

Ez alól persze általában ki szokták vonni azt az esetet, mikor egy-egy generációt átugorva hangsúlyos formában öröklődik, mikor is lehet hogy maga a képesség hívja fel a figyelmet magára.

Azt sem szabad elfelejteni, hogy spontán is megjelenhetnek ezek a képességek, valamint tanulással is vannak elsajátíthatók, vagy hihetetlen módon fejleszthetők.

2011. aug. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Ezt nem lehet használni, vagy nem használni, mert legtöbbször álmok, előérzetek formájában vannak, és mama nem tud mit kezdeni velük, csak jönnek. Nála születése óta hangsúlyos ez a képesség. Se anyánál, se nálam nem jött így ki.
2011. aug. 25. 20:37
 18/27 anonim válasza:
100%
Szia!Szerintem meglehet hogy örökölhető. Anyukámnak gyerekkorába át akarta adni egy boszorkány a tudását de ő nem akarta mert félt tőle. szerintem látta anyukámban a tudást ezért lehetett. sokszor igaza van bejön amit mond érez ezért ha olyan dolgot mond meg is ijeszt vele mert félek beteljesül. én magamban is érzem ezt nemtudom veletek is előfordul e hogy megtörténik amit gondolsz. velem sürün de csak nem sokkal elötte. pl csinálok mitttudomén mosogatok és egyszer bevilan mindjárt csönget a tesom lánya és nemsokra csönget is. ilyenek elég sürün. mire vélni nemtudom csak meglepödök.
2011. aug. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Győrfi Marianna ***** válasza:
59%
E KÉPESSÉGEK ÖRÖKLŐDHETNEK ELŐFORDUL HOGY ÁTUGRIK PÁR GENERÁCIÓT DE LEHET HOGY A SZÜLŐRŐL ÁTMEGY A GYEREKRE. NÉHA A KÉPESSÉG NAGYON NEHÉZ MERT MEGLÁTJUK MI VAN AZ ÁLTALUNK ISMERT VALÓSÁG MÖGÖTT ÉS NEM MINDIG KEDVES DOLGOKKAL TALÁLKOZUNK.ILYENKOR MEG KELL TANULNUNK VÉDEKEZNI.
2011. aug. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
tényleg egy igazi boszi a mamád?mik a bizonyítékok?ha szabad kérdezni:)
2011. aug. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!