Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan öröklődnek a boszorkány...

Hogyan öröklődnek a boszorkányos képességek?

Figyelt kérdés
Ha a mamám boszorkány, akkor hány generációt ugrik a képessége? Anya1, én2, dédunoka3. Létezik, hogy a lányom örökölt? Mert ma (ne röhögjetek) megérezte az apja közelségét. Tudta, hogy előbb jön haza. Még csak 2 éves lesz. Örökölt vajon? Mama tényleg boszorkány, számtalan cáfolhatatlan bizonyíték van rá.
2011. aug. 24. 18:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
35%
generáciorol generáciora.te is örökölheted csak nemtudod használni.lehet örökölt de ha még csak 2éves akkor lehet csak meghallot valamit. azt azér de kitudja.
2011. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Démiennek szolics ***** válasza:
Szerintem az ilyen nem nagyon öröklődik, vagy ha igen, akkor benned ugyanúgy meg vannak, mint a lányodban, vagy anyukádban. Ha ez volt az első fura dolog, amit a lányodnál észre vettél, akkor inkább még várj, és ha több ilyen is lesz, akkor kezdhetsz gyanakodni, esetleg nagymamáddal beszélni erről.
2011. aug. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
52%

Nem öröklődnek a "boszorkányos" képességek, mivel ezek lelki eredetüek. Esetleg olyan lehet, hogy pl az anya képes valamire, és a gyereke ezt napmint nap látja, tapasztalja, ezért természetesnek fogja fel, így ő is képes lesz arra amire az anyja.


Régen volt a Fókuszban(?) egy fickó, aki bármilyen tárgyat képes magára "ragasztani", pusztán a gondolat erejével, késöbb kiderült, hogy a lánya is képes erre. Szerintem itt is erről lehet szó, hogy a gyermeke természetesnek fogta fel ezért ő is meg tudja csinálni ezt.

2011. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nekem és anyának "csak" jók a megérzéseink és azok se mindig. A gyerekkel nem tudom mi a helyzet, de mama nagyon durva dolgokat csinál. Álmodik, megérez ilyesmi. A legutóbb akkor akasztott ki, mikor veszekedtünk a párommal (elég nagy vita volt), és másnap felhívott, hogy veszekedtünk-e. Azt hittem elájulok. De tényleg olyan sok ilyen dolga van.
2011. aug. 24. 18:41
 5/27 anonim ***** válasza:

"Régen volt a Fókuszban(?) egy fickó, aki bármilyen tárgyat képes magára "ragasztani", pusztán a gondolat erejével, késöbb kiderült, hogy a lánya is képes erre."


Ezt rengetegen meg tudják csinálni, tekintve, hogy ez egy alapvető bűvésztrükk. Az meg nem csoda, hogy a Fókusz minden ilyet bekajál, nem szokásuk ellenőrizni a hírek hitelességét.

2011. aug. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

18:52 Kicsit talán több egy egyszerű bűvésztrükknél. :)


[link]

[link]

[link]


Persze a Fókuszos lehet kamu, de ez egy létező jelenség.

2011. aug. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
úgy tartják, egy generációt mindig átugrik.
2011. aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

19:08


El is kellett volna olvasdnod amit linkeltél szerintem. A wikipedia bejegyzést legalább. Ahol leírják, hogy nincs ebben semmi mágikus, vagy megmagyarázhatatlan, egy genetikai rendellenesség miatt amely azt okozza, hogy hihetetlen nagy a súrlódás a bőre felszínén. Mágnesességhez, vagy misztikus varázserőhöz semmi köze.

2011. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
X-kromoszómához kötött recesszíven öröklődik
2011. aug. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
Kvibli vagy.
2011. aug. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!