Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ilyen a szerelmi kôtes hatasa?

Leevia kérdése:

Ilyen a szerelmi kôtes hatasa?

Figyelt kérdés
Csinaltattam szerelmi kôtest 3 honapja...ez egy nagyon bonyolult eset,nagyon csunyan viselkedtem vele....nem is akar szoba allni velem a kotes ellenere sem.....viszont en meg mar meg akarok orulni,allandoan ra gondolok...ugy gondolom,hogy neki is hasonloak lehetnek a gondolatai,de mivel rettentoen buszke,ezert nem meri meg maganak sem bevallani,hogy rajtam jar az esze...legalabbis remelem igy van...mikor lesz nekem ebbol valami vagy hogyan is van ez??az ertelmetlen valaszokat kerem tartsatok meg magatoknak..koszonom
2011. aug. 10. 23:47
1 2
 11/12 Won ***** válasza:

Nem mellesleg a saját életedet is tönkre fogod tenni. Ha van egy kis lelkiismereted akkor az felemészt azért, hogy tönkretetted annak az életét, akit szeretsz. Mellesleg van egy kis mellékhatása is: háromszor annyira fogod szeretni, mint eddig és mindig féltékeny leszel!!

Én tényleg nem akarok neked rosszat, csak elmondtam néhány dolgot. Kérlek dönts bölcsen!


Won

2011. aug. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Higgany ***** válasza:
75%

Vagy hívd fel telefonon, esetleg találkozzatok, és kérj tőle bocsánatot amiért csúnyán viselkedtél vele... lehet másképp fog hozzá állni a dolgokhoz...

és ha már szóba áll veled, igyatok meg valamit, beszélgessetek... a többi jön magától vagy megy vagy nem

2011. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!