Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A szerelmi kötés tényleg...

A szerelmi kötés tényleg tönkreteheti valaki életét?

Figyelt kérdés

Szeremes vagyok egy srácba, de már másféléve elhagyott.

Akkor vissza akartam szerezni, ezért csináltam egy kötést.

Az viszont nem működött, vagy nem tudom, mert 1 évig nem történt semmi.

Fél évvel ezelőtt viszont keresett, látni akart.(van barátnője egyébként). Azt mondta, el akar búcsúzni.

Úgy is volt, hogy ezután nem találkozunk.

Utána nem kerestem, egy hónap múlva viszont megint írt, többször beszéltünk, aztán nemrég újra találkoztunk.

Eltelt pár nap, és célzott rá, hogy megint szeretne.

Lehet, hogy csak most hatott a kötés? Igazából már megbántam, hogy tettem rá, és remélem, hogy ez nem az, és "magától" keres.

de sajnos nem tudom.

Ha tényleg működik a kötés, mit érez akit megkötnek? Nem tud elszakadni a másiktól? Ez neki nagyon rossz?

Honnan tudhatnám meg, hogy most ez tényleg amiatt van, v. nem?


kétkedők, gúnyolódók, és akik érdemben nem tudnak segíteni, kíméljenek


2011. júl. 31. 18:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%

IGEN!

Ne csináld többé, soha, soha, soha!

És azonnal oldd fel!

Tönkreteszi az életét és a Tiédet is.

Jó okkal tilos a kötés.

Keress rá, hogy milyen következményei vannak.

Akár bele is őrülhettek.

Én láttam már ilyet.

Tönkrement a srác teljesen.

Egy nő tette rá a kötést, aki jól benne van az ilyen okkult dolgokban.

Azóta a srác ki van fordulva önmagából, baj bajt követ az életében, tönkrement az élete, beteg lett, ráncos, sovány, mint egy élőhalott.

Oldasd fel, amíg nem késő!

Még így sem biztos, hogy nem csináltál visszafordíthatatlan bajt.

2011. aug. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Won ***** válasza:

Ez sajnos így igaz! Neki ez nagyon rossz. És nem tud ellenállni! Nem csak az Ő élete megy tönkre, de a tiéd is mert lelkiismeretfurdalásod lesz. Fel kell oldani.

Írd meg légyszi privátban, hogy milyen módszerrel csináltad.


Won

2011. aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
33%

Sziasztok, 36 éves vagyok, kiegyensúlyozott családi élettel. A férjem előtt volt két nagyon zűrös kapcsolatom, egyik szerelemből hirtelen a másikba estem, teljesen felzaklatott és kimerített mindkettő. Az első pasi (nevezzük A-nak) valósággal mintha megbabonázott volna... Egyszerre gyűlöltem és szerettem. A másik pasinak (B) meg volt mellettem egy másik barátnője, akitől valahogy nem tudott elszakadni. Nem értettem mi történik, hogy egyáltalán hogyan kerültem ebbe a helyzetbe. Olyan volt, mintha százezer éve ismernénk egymást.


Az évek teltek, ma nagyon jó kapcsolatom van a férjemmel. A-val a munkám miatt sajnos kénytelen vagyok rendszeresen találkozni, mit mondjak, valósággal őrjöngünk egymás mellett, utáljuk egymást ugyanakkor sztem kívánjuk is.


Én elkönyveltem magamban, hogy ez van és kész, eszembe se jutott semmiféle szerelmi kötés. Ugyanakkor nemrégiben meg kellett magamban állapítanom,hogy valahogy nem tudom lezárni magamban a múltat. B-vel kapcsolatban a régi érzések minden ok nélkül, a legváratlanabb helyzetben törnek rám, A-tól meg így vagy úgy, de borsókázik a hátam. Ahol tudja, hátulról belém döfi a kést - én meg persze vissza. Ugyanakkor a legszívesebben lesmárolnám.


Jelenleg egy krízisen megyek át, teljesen más okok miatt depis vagyok, már jó ideje. Az életuntságomat, zavarodottságomat soha nem kapcsolatm össze sem egyik, sem másik pasival.


Lényeg a lényeg, találtam egy hölgyet, aki energetikailag gyógyít - ne kérdezzétek hogy hogyan, nem értem az egészet, a nővérem cipelt el hozzá. De az biztso, hogy hatásos.


Szóval, TEGNAP kiderült, hogy valamelyik előző életemben A felesége voltam, és csaltam B-vel (tudjátok, akinek ebben az életben volt párhuzamosan egy másik barátnője, akit nem bírt otthagyni.)Nos, A boszorkány által tett rám szerelmi kötést.

A kötést szerencsésen leoldoztuk.


Én mindent megértettem, a részletek a helyükre kerültek. Remélem, most már végleg le tudom zárni a múltamat.


Az egészet azért írtam le, mert ennyire veszélyes lehet a szerelmi kötés. Bármilyen hihetetlen, de akár több életen keresztül is magadhoz láncolhattál valakit. Az én lelkem - a gyógyítóm szerint - meg volt kötözve.


Minél gyorsabban oldd fel ezt a kötést, nincs semmi értelme. A Jóisten mindig tudja, mit csinál, és könnyen lehet, hogy az a srác egyáltalán nem is hozzád való.

2011. aug. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
35%
A tudat az elmén kívül létezik és az ember egész életét befojásolja. Véleményem szerint ezek a mágiák a tudattal kapcsolatban állnak és beiktatják ezeket az "izéket" a gondolatodba és felerősítik teremtőerejét. Hiába nem gondolsz rá legbelül mégis akarod. Ha elmében erős vagy akkor simán szemet hunyhatsz az egész felett. Sok sikert!
2011. aug. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Engem megkötöttek. Hirtelen szerelmes lettem, állandóan rá gondoltam. Utána öngyilkos akartam lenni, mert már annyira fájt a hiánya. Nem bírtam aludni, semmit nem tudtam ugy csinálni hogy benne lett volna a fejemben. Aztán kerestem magamnak olyan pasit aki elteri rola a figyelmem, és egesz jól csinálja...
2017. febr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!