Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A szerelmi kötés tényleg...

A szerelmi kötés tényleg tönkreteheti valaki életét?

Figyelt kérdés

Szeremes vagyok egy srácba, de már másféléve elhagyott.

Akkor vissza akartam szerezni, ezért csináltam egy kötést.

Az viszont nem működött, vagy nem tudom, mert 1 évig nem történt semmi.

Fél évvel ezelőtt viszont keresett, látni akart.(van barátnője egyébként). Azt mondta, el akar búcsúzni.

Úgy is volt, hogy ezután nem találkozunk.

Utána nem kerestem, egy hónap múlva viszont megint írt, többször beszéltünk, aztán nemrég újra találkoztunk.

Eltelt pár nap, és célzott rá, hogy megint szeretne.

Lehet, hogy csak most hatott a kötés? Igazából már megbántam, hogy tettem rá, és remélem, hogy ez nem az, és "magától" keres.

de sajnos nem tudom.

Ha tényleg működik a kötés, mit érez akit megkötnek? Nem tud elszakadni a másiktól? Ez neki nagyon rossz?

Honnan tudhatnám meg, hogy most ez tényleg amiatt van, v. nem?


kétkedők, gúnyolódók, és akik érdemben nem tudnak segíteni, kíméljenek


2011. júl. 31. 18:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha létezik kötés, akkor létezik feloldás is, nem?
2011. júl. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Lia99 válasza:
62%
A szerelem az életet nem teheti tönkre, csak az élet a szerelmet.
2011. júl. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Mást nem tudok mondani, sajnálom, de ez oltári nagy baromság, nőj már fel, ennyire buta nem lehet senki hogy ilyesmiben hisz. Velem ugyanez volt, a volt barátom nem tud elfelejteni pedig volt sok nője utánam, de még mindig én kellenék neki. Pedig én aztán semmiféle szerelmi kötést nem csináltam. Miért olyan nehéz megérteni hogy a dolgok maguktól is mennek, nem kell hozzá mágia meg varázslat. Tűnj el előle hogy ne is halljon rólad, ez a legtöbb amit tehetsz.
2011. júl. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
A szerelmi kötésnél nagyobb ocsmányságot elképzelni nem tudok.Nagyobb büntetést adnék érte, mint egy gyilkosságért.Egy ember szabad akaratába való beavatkozás.A tudatalattira hat.Onnan a másik ember élete nem egyéb, mint kinlódás, örökös hiányérzet, szomjúság és semmiben nem lel vigaszt.Volt módomban megtapasztalni.Nem kívánom a halálos ellenségemnek sem.
2011. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

19:30-as, miért nem lehet értelmezni a kérésem, mikor direkt írom, hogy aki nem hisz benne, ne írjon, mert nem tud segíteni?

azt is annyira bírom, ha vallásos téma van, és az ateisták osztják ott magukat, mikor nyilvánvalóan nem arra kíváncsi az ember...

2011. júl. 31. 20:19
 6/15 BlackSword ***** válasza:
82%
Igen... A tiédet, mert hiszel benne... De nem működik, így a miértjét keresed, és egyre jobban nem működik, és így tesz téged tönkre idegileg...
2011. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%

"Ha tényleg működik a kötés, mit érez akit megkötnek?"


"kétkedők, gúnyolódók,"


Kedves kérdező, döntsd el már végre mit akarsz! Te sem vagy biztos a dologban, akkor miért zársz ki bizonyos véleményeket?

Amúgy meg azt mondják, hogy felmelegítve csak a székelykáposzta jó. De biztosan van ezzel ellentétes népi bölcsesség is.

Szóval Te döntsd el mit akarsz a fiútól.

2011. júl. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, ez elég érdekes, hogy ne írjon olyan aki kételkedik és nem hisz benne, de igazából te magad is írtad hogy mi van ha nem működik, mert nem történt semmi sokáig és nem is biztos hogy ez az!:) Szerintem csak olyat tudunk magunkhoz vonzani aki maga is akar minket, és csak akkor tudunk szenvedni ha magunk is elhisszük hogy szenvednünk kell, mert valaki megkötött.
2011. júl. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Oldd fel. AZONNAL!

Tönkreteszed az életét, és a sajátodat is!

És jobb ha minél messzebb elkerülöd a mágiát, amíg ilyen meggondolatlan vagy!

2011. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ez hülyeség. -.-"

Nem működik, magától keres

2011. aug. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!