Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ez egy "igaz" szerelmi kötés...

Ez egy "igaz" szerelmi kötés volt?

Figyelt kérdés
Előre kérlek titeket, hogy csak azok válaszoljanak, akik hisznek benne. Párommal régóta érdeklődünk mindenféle az ezotéria iránt, már az otthonunk is úgy néz ki, mint egy ilyen varázsműhely :D Növények, kistárgyak, stb. Mivel vallásosak nem vagyunk, így templomi esküvőt nem szeretnénk, a polgári megvolt, de úgy gondoltuk mégis csak össze kötnénk az életünket valami "nagyobb hatalom" előtt is (nem Isten). Úgy döntöttünk csinálunk egy szerelmi kötést (mi hiszünk benne, ez van). De ilyen mágushoz nem akartunk menni, gondoltuk az sokkal személyesebb ha együtt, itthon csináljuk :) Az interneten keresgéltem és egy olyan szöveget találtam, hogy venni kell 2 babát vagy bármilyen tárgyat, ráírni a neveket, vörös fonallal összekötni meg megcsomózni, és kész is van. Ez tényleg ennyi lenne? Fogtunk egy fényképet rólam, meg egy követ (ennek hosszú története van, na mindegy lényeg hogy az nagyon is személyes tárgyának mondható) és megcsináltuk a leírtakat, de szerintetek tényleg ez egy hiteles szerelmi kötés lehet? Véleményeket, tapasztalatokat kérek. Köszönöm
2011. júl. 6. 10:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
igen együttesen. hallottunk mi is erről a hajszálas dologról de az ő hajszálát igen nehéz lenne bárhová is tekerni. akkor meg már a személyes tárgy személyesebb mint egy baba. remélem sikerült :)
2011. júl. 8. 12:43
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez egy elég durva szerelmi kötés. Enyhítő körülmény, hogy mindkettőtök akarta. A hátulütője az lehet, hogy pl elváltok, vagy egyikőtök meghal ( tudom, hogy az ember ilyenre nem gondol, de a pakliban benne van), és a másik fél ha akar sem tud új kapcsolatot kialakítani. Ezen kívül lehetnek következő életben is ebből bonyodalmak...
2011. júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Won ***** válasza:
Szerintem nincs rá szükség, ha igazán szeretitek egymást. És ebből tényleg csak bonyodalmak születehtnek. Fel kellene oldani.
2011. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Won ***** válasza:

Leírom a feloldást:

1. tölts meg egy tálat sós vízzel

2. tedd bele az összekötözött babákat

3. a víz alatt oldozd el a madzagot és vedd le róluk

4. ha van rajtuk jelkép, mindenképp szbadítsd meg tőle

5. vedd ki a vízből és égesd el

6. hamut öntsd lefolyóba és engedd le

2011. júl. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én ilyet Raymond Buckland könyvében olvastam. ( R. B. a Boszorkányság Nagykönyve)
2011. júl. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
41%
:)
2011. szept. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!