Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ez egy "igaz" szerelmi kötés...

Ez egy "igaz" szerelmi kötés volt?

Figyelt kérdés
Előre kérlek titeket, hogy csak azok válaszoljanak, akik hisznek benne. Párommal régóta érdeklődünk mindenféle az ezotéria iránt, már az otthonunk is úgy néz ki, mint egy ilyen varázsműhely :D Növények, kistárgyak, stb. Mivel vallásosak nem vagyunk, így templomi esküvőt nem szeretnénk, a polgári megvolt, de úgy gondoltuk mégis csak össze kötnénk az életünket valami "nagyobb hatalom" előtt is (nem Isten). Úgy döntöttünk csinálunk egy szerelmi kötést (mi hiszünk benne, ez van). De ilyen mágushoz nem akartunk menni, gondoltuk az sokkal személyesebb ha együtt, itthon csináljuk :) Az interneten keresgéltem és egy olyan szöveget találtam, hogy venni kell 2 babát vagy bármilyen tárgyat, ráírni a neveket, vörös fonallal összekötni meg megcsomózni, és kész is van. Ez tényleg ennyi lenne? Fogtunk egy fényképet rólam, meg egy követ (ennek hosszú története van, na mindegy lényeg hogy az nagyon is személyes tárgyának mondható) és megcsináltuk a leírtakat, de szerintetek tényleg ez egy hiteles szerelmi kötés lehet? Véleményeket, tapasztalatokat kérek. Köszönöm
2011. júl. 6. 10:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább keress fel valami hozzáértőt, mert bármi balul sülhet el sajnos
2011. júl. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Ez nem hiteles. Hozzáértőt keressetek,de még akkor is balul sülhet el! Nem is minden hozzáértő használja,mert ez már a fekete mágia dolgai közé tartozik.
2011. júl. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 skarma ***** válasza:
100%
Ajánlom a Virágok Völgye című filmet. Nem jó ezzel játszadozni... nézzétek meg az eredményét, a filmben hasonló szitu van...
2011. júl. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hejj mielőtt eldurvulna a helyzet, kérdésre próbáljon meg valaki válaszolni légyszi :)
2011. júl. 6. 12:33
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
100.000 forintért elmondom.
2011. júl. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hiteles semmiképp se lehet. Saját szórakozásotokra lehet ilyet csinálni, baj se lehet belőle, de elérni se fogtok vele semmit.
2011. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%

Nem kellett volna kötést csinálni, szerintem.

Én nagyon ellene vagyok.

Ha a két fél nem illik össze, akkor katasztrofálisak a következményei, egy jó kapcsolaton is csak ront.


Keress rá a szerelmi kötés következményeire.


Amit ott leírnak, az mind igaz.


Ha lehet, akkor vetessétek le inkább. Ha szeretitek egymást, akkor nincs szükség kötésre.


Én láttam egy férfit tönkremenni szerelmi kötés miatt. Ha nem a közvetlen közelemben van, és nem a saját szememmel látom, esküszöm nem hiszem el.

De láttam, hogy mi történt vele.

Az egész élete tropára ment.


Ne kísérletezzetek ilyesmivel, mert nagyon veszélyes.

2011. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szóval akkor a kérdésemre senki nem tudja a választ? Minek költenék arra hogy levegyék, ha lehet hogy egyáltalán semmi értelme nem is volt megcsinálni, mert nem is hiteles stb... Erre lennék kíváncsi igazából.
2011. júl. 7. 10:44
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

"Keress rá a szerelmi kötés következményeire.


Amit ott leírnak, az mind igaz. "


Ha én leírom, hogy a tehénnel folytatott szexuális viszony sosem látott pénzbőséget okoz, és megkérlek, hogy keress rá, akkor megdugsz egy bocit? Nem kell minden baromságot elhinni, amit az interneten olvasol. Semmi bajod/bajotok nem lehet ebből, pénzt meg pláne ne adj az ilyen hiszékeny emberek pénzére játszó kóklerekre (mágusok, jósok, rontáslevevők, stb.)

2011. júl. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Won ***** válasza:
Ha használtatok személyes dolgot a kötésnél, akkor igen, mert a többi rendben van. A legjobb lett volna a babára a hajszálatokat rátekerni, hogy teljesen titeket jelképezzen. Ezt amúgy együttes beleegyezéssel született ez a kötés?
2011. júl. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!