Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tényleg hathatnak az átkok?

Tényleg hathatnak az átkok?

Figyelt kérdés
haynaut is átkozhatták páran és megkapta, amit érdemelt. és egy rakás történelmi példa vanmég, vagy pl hogy belecsapott a villám a rendőrség épületébe. vélemény?
2011. júl. 1. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
nincs kizárva, hogy létezik
2011. júl. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ritkán de 1-2bevállik
2011. júl. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
En màr magam sem tudom, de néha az ember azt hiszi, ha nem sikerül valami.
2011. júl. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Tom Benko ***** válasza:
25%

Nem. Csak érzelmileg és szellemileg instabil emberek produkálnak pszichoszomatikus tünetek, ha megtudják, hogy el vannak átkozva.

Értelmes ember ilyennel nem foglalkozik.

2011. júl. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hát én nagyot néztem,amikor meghallottam,hogy pont a rendőrség épületébe...Első gondolatom volt,hogy Isten nem ver bottal,de aztán sajnáltam őket.Ez gondolom egyszerü véletlen volt.

Az átkokrol annyit,hogy igen,vannak átkok és akik tudnak átkot tenni ránk.Állitólag aki nagyon nem hisz benne,azt semmilyen átok nem fogja meg.Bár még a mai napig nem értem,hogy az egyik ismerősöm(férfi),hogy halhatott meg az esküvője napja előtt ugy,hogy kiváló egészséggel rendelkezett.Orvosilag nem volt rá magyarázat.A faluban mindenki az átokrol beszélt.Nemtudom...töllem távol álljon!

2011. júl. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Loller ***** válasza:
52%

Sajnos igen, de csak ha normálisan fognak hozzá. Szóval ilyen könyvekbe talált: Úúú elátkozlak és ezer isten nem tudom milyen átkával. - Szóval ezekre ne hallgass. Ezek csak gyermeteg novellák...


Léteznek.

2011. júl. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 acelsziv ***** válasza:

Van erre egy tanmese:

-Mester! Hatnak rám az átkok?

-Nem hatnak.

-De Mester. Biztos, hogy nem hatnak?

-Most már nem biztos...


Csak annyi, hogy ne tulajdoníts szavaknak túl nagy jelentőséget, A szavak, csak szimbólumok a fizikai univerzum dolgaira. Ennyi. Sem többek, sem kevesebbek. De erejük csak annyi van, amennyit te adsz nekik.

2011. júl. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
58%
Crucio! Avada Kedavra!
2011. júl. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
haha utolsónál a pontXD
2011. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Darknes válasza:

Én azért nagyon kíváncsi vagyok, hogy tényleg létezike átok.

Amikor sorozatosan rossz dolgok történnek veled, de te nem merülsz az önsajnálatba hanem felállsz, s csinálod tovább a dolgod. Ha látod hibáztál,tanulsz belőle, vagy teljesen más úton folytatod, változtatsz nagy erőfeszítések árán, és akkor is jönnek ugyan úgy az akadályok, a rossz dolgok.

Én a fizika embere vqgyok, nekem kézzelfogható bizonyíték kell mindenre. Nem hiszek a hókuszpókuszokban. De mikor már annyira sok minden ér, és nem találod a hibát, akkor minden eszedbe jut. Például az átok.

Szoval ha tud valaki valami kézzelfogható fizikai dolgot, hogy valami bizonyíthatja, hogy el vagyunke átkozva, azt szívesen meghallgatnám.

Ja, és nem, nem vagyok depressziós, pozitív embernek tartanak,az a szóbeszéd, hogy a pohárnak mindig a tele részét látom, és mindenben probálom a jót látni még akkor is ha az csekély, és tökéletes, harmonikus házasságban élek húsz éve.

Nem, nem vagyok önimádó, nagyon sok hibám van, és dolgozok magamon, hogy jobb ember legyek.

2022. aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!