Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A Fullmetal Alchemist c....

A Fullmetal Alchemist c. animáben, a vörösvíz, amit Xenotime-ban használtak, az természetes eredetű volt?

Figyelt kérdés
És ha az volt, vagy sem: milyen anyagnak felelhet meg? (mármint melyik anyagra hasonlít a valóságban?)
2011. jún. 24. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Bor?
2011. jún. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
... Erősen párolgó, mérgező és magas nyomáson kikristályosodik? ....
2011. jún. 24. 09:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

[link] -> [link]


From my friend, google.

2011. jún. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Végülis erősen párolog, főleg előttem. Mérgezőnek is mérgező ha túl sokat iszol és kristályos alakot is felhevet amikor hajolsz wc fölött és távozik belőled :D


Amúgy láttam az FMA-t de nem tudom neked megmondani...

2011. jún. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

xDDDDD

Amúgy a cinnabaritot én is néztem, elég szép kristályokat növeszt, és hasonlít is a vöröskövekre.

Arra lettem volna kíváncsi, hogy a vörösvizet előállították-e, vagy a hegyből fakadt? Ki járatos az animáben?

2011. jún. 24. 10:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt hisztem azt végül az a 2 Elric fivér utánzat állította elő ,mert hogy követniük kell az apjuk kívánságát miután meghalt. Azt hogy pont miből hogy meg miként már nem tudom, de azt igen hogy iszonyat köhögtek tőle az emebrek :D
2011. jún. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Full metal alchemist brotherhood sokkal jobb. :D (persze mint minden animénél, filmnél eredeti hang, +magyar felirat)
2011. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem úgy rémlik hogy vlami kisérlet végterméke volt és még az apjuk csinálta(mármint az álfivéreké)
2011. okt. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!