Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ez ennyire természetes dolog,...

Ez ennyire természetes dolog, és csak én vagyok hülye? Poén!

Figyelt kérdés

Tegnap délután háttérzajként szólt a tv2, EZO.TV. Nem hiszek én ebben, de néha jókat lehet nevetni a betelefonálók mondatformálásán, meg ostobaságán.


Mondta a műsorvezető, hogy XY melléken elérhető Csillagőr, akit nyugodtam hívhatnak, használják ki a lehetőséget. Erre hozzátette a műsorvezető mellett ülő jós:


"Igen, Csillagőr úgy jósol, hogy csillagkaput nyit, és gyakorlatilag az angyalokkal tárgyal."


Hopppppá, ez csak így megy? xDDD

Ez ilyen természetes dolog, és én érezzem magam hülyének? xDDD


2011. febr. 12. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hoppá, nem is tudtam, hogy újjáéledt a Budapest TV. Azt hittem, a marslakók végleg hazamentek.


Nem tudom ki az, aki beveszi a sületlenségeiket, de ha még ezt is sikerül elhitetni valakivel, akkor az tényleg megérdemli, hogy hülyének titulálják.

2011. febr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért a Budapest TVn műtétek is zajlottak:


http://www.youtube.com/watch?v=YkRWhmkxtj8


xD

2011. febr. 12. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csillagkaput?? O'Neill ezredes tud erről?? :D
2011. febr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legszomorúbb az egészben, hogy ebben a műsorban már ott van egy műsorvezető is a jósokon kívül (ahogy a kérdező mondja), és ő maga magyarázza holt komoly képpel ezeket a baromságokat, amikben nyilvánvalóan ő sem hisz (eddig legalább csak az elmebajosok szájából hallottuk). Ő egy kívülálló, mindenki tudja, hogy kamuszöveget nyom, és magában röhög, a szerkesztők/készítők is tudják, és még így is elénk rakják őt. Ennél nyíltabban már nehéz lenne hülyének nézni az embereket.
2011. febr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!