Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van ez, hogy ezt álmodom...

Miért van ez, hogy ezt álmodom ők nem hiszik, de nekem természetes?

Figyelt kérdés

Az, hogy álmodom, de ahányszor csak álmodom mindig meghalok :S megölnek a zombik vagy teroristák meg minden vámpir mutáns kutya stb. persze most nézhettek hülyének, szeretek ezekről álmodni, mert nagyon izgalmas az egész. :D és van, hogy magamat tudom irányítani benne és oda megyek azt csinálok amit akarok :D

de a barátok nem hisznek nekem segítsetek :S

elölre is kösz :)


2010. júl. 13. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Túl sok TV, túl sok videójáték, túl élénk fantázia.
2010. júl. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pedig csak higgyenek a barátok!

Mert: "Zombi, vagy vámpír mutáns kutya által meghalni sorozatos álmodásban", jelent fiatal fiúnak: elfojtott szexuális vágyat egy idősebb (de nem öreg) nő iránt, fiatal lánynak: közeli találkozást egy hormonzavaros barátnővel egy távoli sírkertben, gyereknek: szorongást egy közelgő rokonlátogatás miatt.

2010. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az utobbi még nem volt xD
2010. júl. 13. 18:05
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Nézted tegnap a "Kaptár 2" mi? :)

Azért tudod irányítani az álmod, mert tudatosan álmodsz. Ezenkívül meg igen, sok tv-t, filmeket nézel. Néha menj ki a szabad levegőre is! Hidd el jót fog tenni!

2010. júl. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

(megnéztem hát xD)

és köszönöm az eddigi válaszokat :)

2010. júl. 14. 12:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!