Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért történik ez velem?...

Miért történik ez velem? (bocs de hosszú lesz)

Figyelt kérdés

1. Nagyapám agyvérzést kapott, éreztem,hogy be kell mennem a szobájába, én vettem észre, hogy pár perce halott, előtte 5 perccel jött ki tőle anyukám.

2. Nagybátyámat is én vettem észre.

3. Anyámék el akartak utazni, könyörögtem nekik ne hagyjanak nagyanyámmal mert meg fog halni. Az utazás reggelén vittem volna neki a reggelit, már amikor a szobája ajtajának kilincséhez értem tudtam, hogy nem kellene bemennem. Halott volt.

4. Másik nagyanyám halálát szintén megéreztem.

5. Egy közeli ismerős idősek otthonában volt, rég találkoztunk, multhéten mondtam anyukámnak, hogy azt "álmodtam" nem tudom álom volt e, mintha valaki mondta volna, hogy meghalt. Valóban meghalt, ma temették.

A nővéremnek nagyon rosszat kívántam (azt,hogy bárcsak 3 hétig lenne meg a baja) így is lett. Megmondtam, hogy milyen tételt fog húzni a vizsgáján. Eddig nem igazán tulajdonítottam ennek jelentős dolgot, viszont most már kezdek "félni".


2011. máj. 9. 20:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Erősebbek a megérzéseid az átlagnál, ennyi. Mindenkinek vannak megérzései, de általában nagyon gyengék, mert a társadalom már elnyomta őket. De ha megnézed pl. az állatokat - sok állat megérzi a halált (is).
2011. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

előrelátás?

szerintem nem hülyeség

2011. máj. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
ez tök zsír :D
2011. máj. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is tök érdekes,és szerintem is probald meg kideríteni szakember segítségével hogy valóban látnok vagy-e,vagy mi van....
2011. máj. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:

Szia!


Írtam neked mailt.

2011. máj. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz, akkor tényleg nagyon érdekes, de egyben ijesztő is...
2011. máj. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Killgun ***** válasza:
Nincs kedvem elolvasni az előző komikat,erről előre szólok.Úgy látom a jövőbe látsz,hogy úgy mondja,és átkozni is tudsz.Ezeket gyakorold,de csak óvatosan az árkokkal.Lehet,hogy unalmasnak hangzik,meg pókember,de "A nagy hatalom,nagy felelősség".Ez igaz.Hajrá!
2011. máj. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Egyszerű telepatikus képességek, minden emberben benne vannak csak fejleszteni kellene. Te előző életedben fejlesztetted őket ezért lehetséges hogy megmaradt valamennyire. Ezek nem éppen olyan nagy képességek. Fordulj parapszichológushoz, szakemberként segíthet az ilyen képességek kifejlesztésében, vagy elkezdhetsz egy meditációs programot.
2011. máj. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Te egy szuperhős vagy. Gratulálok.
2011. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 C$aK EgY LaNy válasza:

figyej mar hat mama is igy jart :))

o kapta meg az apjat is, anyat is testveret is es a tyukomat is holtan xd


venetlen egybesses is lehet agy leet h mediumnak szulettel .. ki meg tudja ...

2011. máj. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!