Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért történik ez velem?...

Miért történik ez velem? (bocs de hosszú lesz)

Figyelt kérdés

1. Nagyapám agyvérzést kapott, éreztem,hogy be kell mennem a szobájába, én vettem észre, hogy pár perce halott, előtte 5 perccel jött ki tőle anyukám.

2. Nagybátyámat is én vettem észre.

3. Anyámék el akartak utazni, könyörögtem nekik ne hagyjanak nagyanyámmal mert meg fog halni. Az utazás reggelén vittem volna neki a reggelit, már amikor a szobája ajtajának kilincséhez értem tudtam, hogy nem kellene bemennem. Halott volt.

4. Másik nagyanyám halálát szintén megéreztem.

5. Egy közeli ismerős idősek otthonában volt, rég találkoztunk, multhéten mondtam anyukámnak, hogy azt "álmodtam" nem tudom álom volt e, mintha valaki mondta volna, hogy meghalt. Valóban meghalt, ma temették.

A nővéremnek nagyon rosszat kívántam (azt,hogy bárcsak 3 hétig lenne meg a baja) így is lett. Megmondtam, hogy milyen tételt fog húzni a vizsgáján. Eddig nem igazán tulajdonítottam ennek jelentős dolgot, viszont most már kezdek "félni".


2011. máj. 9. 20:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

lottó számokat nem tudod véletlenül?

viccet félre, szerencsétlen véletlenek.

nagyszülők idősek, betegek-miért lenne váratlan a haláluk?

a párom hetes havibaj, pedig szinte minden nővel megesik, legalább egyszer. ne aggódj, nem lesz itt gond!

viszont ha fejleszted amegérző/átkozó képességed, jól is kereshetsz vele, úgyhogy hajrá

2011. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
hihi párom=három csak elirtam :)
2011. máj. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Én nem tartom ezt ennyire viccesnek. A fejemben nem fordult ilyesmi meg, csupán most már aggaszt egy kissé a dolog, vagyis inkább az,hogy miért?

2011. máj. 9. 20:22
 4/22 anonim ***** válasza:
"kiválasztottak" mindig minden korban voltak. és átokként tekintettek aképességükre. még az is lehet hogy közéjük tartozol. figyeld miket érzel még meg előre, hátha valóban van ilyen képességed! és légyszi ird meg, valóban kiváncsi vagyok!
2011. máj. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Kedves 20.31-es!


A szülésem napján megéreztem,hogy császárral fogok szülni, addig normál szülésre készültem. A nagyanyám temetésén (március) a koszorúkat néztem és magamban mondtam, hogy hogy tudta ezt megkötni a virágos mikor a férje meghalt. Valóban így volt, a temetés előtt egy nappal meghalt a férje ami utólag derült ki, felhívott bennünket, hogy reméli megfelelőek voltak a koszorúk, mivel úgy kötötte őket, hogy a férje halott volt.

2011. máj. 9. 20:53
 6/22 anonim ***** válasza:
29%
te vagy a kiválasztott, ezt akartad hallani?
2011. máj. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
valamiért te kötődsz a halottakhoz. megérzed a végét az életnek. okosat nem tudok mondani, de talán segíthetsz a környezetednek azzak, hogyha érzed a véget szólsz nekik. hátha maradna elintézetlen dolguk itt.
2011. máj. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nagyon úgy néz ki, hogy sajnos egy ártó szellem van rajtad. :(

Sürgősen vetesd le, de nagyon jól válassz szakembert, nehogy valami sarlatán legyen!

Ha nem találsz szakembert, akkor egy egyhetes koplalásos meditáció is sokat segíthet.

2011. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
ha ez igaz, akkor a helyedben én borzasztó kíváncsi lennék és megpróbálnám fejleszteni ezt a készséget.
2011. máj. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Mért én is gondoltam egyes hozzátartozóim halálára 1-2 nappal esetleg héttel a haláluk előtt egyik esetben egyszerűen nem volt komolyabb baj másik esetben már igaz kórházban volt de máskor mindig túl élte a hasonló dolgokat én nem gondoltam hogy súlyosabb a baja csak egyszerűen gondoltam a halálára
2011. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!