Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Segitséget kérnék mit tegyek...

Segitséget kérnék mit tegyek pontosan szellemidézésnél?

Figyelt kérdés

ijenekre gondolok pl:

MI kell szelemidézéshez amik védenek?

Ami magához az idézéshez kell?

Az Obszidián kő pontosan mi ellen nyujt védelmet?

illetve Mijen formában kell hogy nálam legyen?

mért fondos az ezüst nyaklánc?

A Sót hogy kell használni?

mijen idézéseket végezhetek biztonságba anélkül h ittragadna/Hozzám csapodna vmi kis szellem vagy akár neadjisten 1 Démon...


2011. ápr. 26. 15:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Akkor válaszolsz? V issza írtam az email címedre.
2011. ápr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az egyforma tudatmódosító szereknek egyforma hatása van mindegyikőtöknél. Nem egészségesek az ilyen szerek, abba kéne hagyni a szedését!
2011. ápr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Újra szia, az első válaszoló vagyok... Nem sértegetni akartalak, egyszerűen ezek olyan alapvető dolgok (gondolok itt az írásra), amikre igényesnek KÉNE lenni.


A problémáddal kapcsolatban:

Nem kell semmit/senkit megidézni. Szépen leülsz/leültök egy olyan helyiségben, ahol tapasztalni szoktátok a jeleket, kértek egy jelet, ami alapján tudhatjátok, hogy az entitás éppen ott van és figyel, majd szépen elmagyarázod, hogy ez Téged zavar, kibillent a lelki egyensúlyodból, nem tudsz tőle koncentrálni, és szépen udvariasan megkéred, hogy legyen olyan kedves és hagyja abba, költözzön el, vagy ha segítségre van szüksége, jelezzen pontosabban, vagy keressen mást, mert Te ezzel a jelenlegi helyzetedben nem tudsz foglalkozni. Ennyi. Nem kell idézgetni, mert "gyerek kezébe olló nem való".

2011. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Ha annyira nem bírod a magunkfajta "hiszékeny hüjéket", akkor nyugodtan lehet egy ilyen kérdést is csinálni. Inkább ott rontsad a levegöt.
2011. ápr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Kedves Barátom!

Érdeklődésed, szellemi útkeresésed tiszteletet érdemel, akkor is, ha kissé sajátosan nyilvánul meg, nézzük hát:

1. A mértékadó ezotérikus irányzatok egyetértenek abban, hogy a spiritiszta (szellemidéző) praktikák veszélyesek és feleslegesek.

Kétségtelen, hogy kapcsolatba lehet lépni a szellemvilággal, de

-semmi újat nem tudnak mondani, mert minden új dolog a mi világunkban történik...

-ezek a lények gyakran csak fenntartásukat próbálják fedezni a te életerődből (éterrablók) ezért össze-vissza hazudoznak, hogy kik ők, meg hogy mi van ott...

2. Ha érdekelnek ezek a dolgok, fordulj valamelyik Szellemi Iskolához, a Rózsakeresztesek rendszeresen tartanak nyilvános, ingyenes előadásokat ilyen és hasonló kérdésekről... A honlapjuk a www.lectorium.hu

3. Az obszidián egy kőzet, kőnek jó. Ha a macskák garázdálkodnak a kertben, el lehet őket ijeszteni vele...

4. A só ételbe ajánlatos.

5. Vissza az első pontra, ne idézgess, mert nagyon könnyen ráfaraghatsz, kinyitsz egy olyan kaput, amit aztán nem tudsz becsukni...

6. Minden jót, vigyázz magadra és ne kísérletezz ilyesmivel, mert ráfázhatsz, vágod?

2011. ápr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló vagyok, csak még vmi...

Ha zavaró jelenségeket tapasztalsz, fogadd meg annak a válaszát, aki azt javasolta, hogy egyszerűen kérd meg az illetőt, hogy hagyjon békén, érdemes ilyenkor közölni a jelenséggel, hogy ő már meghalt és semmi dolgotok egymással, mert ezek a szerencsétlenek gyakorta ezzel sincsenek tisztában, itt rekedtek, mert túl sok a kötődésűk vagy vmi ilyesmi.

Akkor kellene ezt hangosan, tagoltan és többször elmondani, mikor ilyesmit tapasztalsz...

2011. ápr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Szerintem tapasztalatok és profi segítség nélkül ne kiséreld meg!

Ismétlem: Kérj profi segítséget szellemidézéshez!

De ha csak az a baj hogy kisért ahoz ne idézd hanem űzd el az entitását!!!

Fogtad? Ha megakarsz szabadulni tőle ne idézzed!!!

De ha a szellemke nem tesz semmiben és senkiben kárt akkor szerintem hagyad... De egy praktika: Önts egy télba kevés ecetet és tedd a radiátorra ot ahol a szellem kisért.(vagy a szobákban egyet-egyet.

Ha van még kérdésed szivesen segítek csak írj.

üdv:Zimu

2011. ápr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Elöttem szóló válaszoló. Ezt meg honnan vetted? XD
2011. ápr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

A szellem miért nem szereti az ecetet? Abból olyan sok van a túlvilágon, hogy meg tudják utálni?

És mobillal fel tudom venni ha a szellem beszél? így csinálták régen is, mondjuk 100-200 éve?

Ha megkérem, hogy menjen el akkor elmegy? És ha ez egy gonosz dafke-szellem és mégsem megy el?

2011. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Elöször hangrögzítövel, diktafonnal már vettek fel sikeresen ilyen hangokat. Ha gonosz szellem az tényleg nem megy el, de még a jó sem, ugyanis a hangfelvevös módszer csak információ gyüjtésre szolgál. Arról viszont még nem hallottam hogy ecetelös szellemirtás. :D
2011. ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!