Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Segitséget kérnék mit tegyek...

Segitséget kérnék mit tegyek pontosan szellemidézésnél?

Figyelt kérdés

ijenekre gondolok pl:

MI kell szelemidézéshez amik védenek?

Ami magához az idézéshez kell?

Az Obszidián kő pontosan mi ellen nyujt védelmet?

illetve Mijen formában kell hogy nálam legyen?

mért fondos az ezüst nyaklánc?

A Sót hogy kell használni?

mijen idézéseket végezhetek biztonságba anélkül h ittragadna/Hozzám csapodna vmi kis szellem vagy akár neadjisten 1 Démon...


2011. ápr. 26. 15:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

*iLYenekre

*vagy mi kell a szellemidézéshez AMI véd?, vagy miK kellenek...

*nyújt

*miLYen

*Miért

*fontos

*milyen

*nem "biztonságba" hanem biztonságosan

*hOGY előtt vessző...

*csapódna

*Isten

*egy

*A mondatokat a magyar nyelvben nagy betűvel kezdjük

*Ha két mondat tartalmilag összekapcsolódik (pl.: "Az Obszidián kő pontosan mi ellen nyujt védelmet?

illetve Mijen formában kell hogy nálam legyen?") Akkor azokat részmondatokként VESSZŐVEL választjuk el.


Ezek alapján azt merném mondani, hogy te inkább sehogyan ne idézz szellemet. Nem kötekedni akarok, de aki a saját anyanyelvéhez nem ért, vagy ha ért is (amit írásod alapján kétlek), nem képes annyira koncentrálni, hogy helyesen használja, az inkább ne idézzen szellemet, mert nem neki való.


Hogy ne csak lehúzzalak: Sok év kutatás, felkészülés, olvasás és tanulás után próbáld ezt meg.


20/L

2011. ápr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Kösz a magyarorát a mostani magyartanárom is Huznivalo Tuti te is szép vagy:) de maradj a tárgynál és amíg megértik , hogy mit Írok és nem rövidítek addig nincs okod beszólni ;). És értek az anyanyelvemen csak vak sötétbe a monitor fénye mellet tudod kicsit nehézkes pontosan irni mert nem vagyok nagy kocka nem ismerem fejböl a billentyűzetet ;) enyi voltam maradjunk a tárgynál most hogy mindenki érti a kérdést hála Neked...
2011. ápr. 26. 15:31
 3/27 anonim ***** válasza:

Az ennyit dupla "ny"-el írjuk.

25/F

2011. ápr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Hogy előtt mindig vessző van. Tehát: "kérhetem, hogy..."
2011. ápr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
77%
Sajnalom, de nincsenek ekezeteim, igy e hibat kikuszobolni nem tudom. Te meg akkor is botranyosan irsz, es szellemek akkor sincsenek, igy ha ebben hiszel akkor meg annal is sotetebb vagy mint a helyesirasod mutatja. Ezt csak azert irtam mert te is elkeztel szemelyeskedni, egyebkent lesz@rom, hogy mit csinalsz soval. :)
2011. ápr. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Miért akarsz szellemet idézni? Tán nálad is van egy?
2011. ápr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Néha tapasztalok jeleket de nem tudom hogy mire véljem és mielött megint valaki lehülyézne ha van nállam valaki Ö is halja/Érzi ezeket a "Jeleket" és ha valamijen módszerel megtudnám idézni hogy szemtől szembe beszélhessek vele az ugy megoldana mindent mert ha nem jön semi akor tudom hogy csak a képzeletünk jácik velünk (ami képtelenség ha hárman vagyunk itthon haverokal mind 3an halljuk/Érezzük)Ha meg megidézzük és beszélünk vele tudni fogom mért kísért..
2011. ápr. 26. 16:19
 8/27 anonim ***** válasza:
Elöször is ahoz hogy beszéj vele nem kell más mint hívnod. Nem kell ilyen szellemidézés, túl veszélyes. Elmondom mit csinálj. Ved elö a mobil hangrögzítöjét, valakivel menny be az ad ott helyiségbe, és egyszerüen kérdezd meg töle amit tudni akarsz. Figyej privibe küld el miket tapasztaltatok ha nem akarod hogy ezek röhögjenek.
2011. ápr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Ha elküldted szójj. Amugy itt a válaszom alatt lehet küldeni ha kezdö vagy.
2011. ápr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Küldtem és Tudom nem vok kezdö csak az Ezo témában :)
2011. ápr. 26. 17:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!