Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan fogadja párod az...

Hogyan fogadja párod az ezoterikus érdeklődésedet?

Figyelt kérdés

Korábban nagyon praktikus gondolkodású ember voltam, viszont 1-2 éve erőteljes késztetést érzek a sprituális felé mozdulásra. A mágia is nagyon érdekel, különösen amióta rájöttem, hogy egész szépen bejönnek nekem vele a dolgok.....DE... a párom még ezek jeleit is megmosolyogja, nemhogyha meglátna mondjuk egy gyertya mellett meditálni.... Így rengeteg dologban visszavet, amit szívem szerint kipróbálnék, de tartok tőle, hogy ő kinevetne, őrültnek hinne.

Vannak itt hasonló cipőben? Hogyan oldjátok meg?


2011. jan. 28. 14:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Az ilyet én sem hiszem, ahogy pl az indigó gyerekes dolgokat sem, de sok okkult jelenség közelíthető a pszichológia irányából, vagy a kvantumfizika szempontjából.


Teszem azt: az ember meg akar gyógyulni. Ilyenkor a kulcsfontosságú tény, hogy meg AKAR gyógyulni,( pszichológiai, vagy okkult, világfilozófiától függ)

ekkor a testében az akarata szerint való változások indulnak meg, mert az agy információt közvetít a test felé,

tehát elindít egy eseménysorozatot saját akaratából, mely újabb eseményeket gerjeszt (kvantumfizika)


Az elméletek, a tudományok összefolynak, és vannak olyanok, amit az általában vett tudósok még nem tudnak leírni, de léteznie kell.


Nagyon érdekes kísérletet végeztek, arra vonatkozóan, hogy mennyiben befolyásolhat egy kísérletet az elvárás, vagyis az, hogy milyen eredményre számítanak.

Ha van időd, akkor az alábbi összefoglaló cikket tudom ajánlani:

[link]

A dolog érdekessége, hogy az eredmények gondolat általi befolyásoltságát már több mint 100 éve kimondták az okkultisták.


Muszáj tanulni minél több dolgot, hogy az ember tudja, hol vannak a homályos foltok, melyek kellő nyitottsággal kitölthetők. Mindegy hogy egy elmélet honnan származik, amennyiben beigazolódik :)

2011. febr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Milyen jól elbeszélgettek egy tök más témáról, mint ami a kérdés...Nem akartok esetleg SAJÁT topikot nyitni a hitkérdéseitekről? :-D
2011. febr. 12. 09:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!