Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen mágikus eszközökkel...

Milyen mágikus eszközökkel varázslatokkal lehet fenntartani a jókedvet?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy nem kéne sohasem depressziósnak lennem. Erről egy csomó tanács van az ezotéria különböző témáiban, a mágusok és okkúltisták mit tudnak tanácsolni.
2011. jan. 6. 02:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
varázsport kell szedni, úgy hívják: ecstasy
2011. jan. 6. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
alkohol.
2011. jan. 6. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Salx Narval ***** válasza:
Ha hiszel az efféle dolgokban, akkor gyakorlatilag bármivel, hiszen nem a tárgyaknak és varázslatoknak van ereje, hanem a hitednek.A gyógyfőzetekhez, porokhoz, nem kell hit, viszont hozzáértés és mértékletesség igen.Ha viszont van akaraterőd ilyen baromságokban hinni, akkor a pozitív gondolkodás a kis örömök megélése sem jelenthet gondot és máris elmúlt a depressziód, hókusz-pókusz nélkül is.Félreértés ne essék, én elhiszem, hogy valaki tud annyira hinni pl egy szerencsekőben, vagy egy rontáslevételben, hogy ez pozitív változást hoz az életében, csak egy idő után, már másban sem tud gondolkodni.Szóval egy kicsit megzakkan és eltér a realitástól.
2011. jan. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Az ezo-emberkék éppen erre mennek rá. Gyenge, depressziós, kihasználható embereket keresnek. A kérdés, hagyod-e magad kihasználni.
2011. jan. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Fogarasi Levente válasza:
Csak Isten segítségével lehetséges, és nem mágikus eszközökkel, varázslatokkal.
2011. jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én sokat foglalkozom mágiával, de inkább ezt máshogy kéne elérni. Mármint a jókedvet. Az utóbbi időben én is hajlamos vagyok, hogy magamba roskadjak - tél, záróvizsga, magány stb -, de ha érzem, hogy kezdek elsötétedni, akkor elolvasok egy mesét vagy megnézek egy vicces (én animét, te nézhetsz filmet is) mozgóképi anyagot. Vagy kimegyek, és játszom kicsit a kutyákkal. Vidám színekkel - sárga árnyalatai, rózsaszínek, világos zöldek - veszem magam körül, és virágillatú füstölőt gyújtok. Jó még az édesgyökeres, gyömbéres tea, egy kis csoki. Tudom, ezek nem mind ezoterikus tanácsok, de egy dolog még nagyon fontos, a pozitív hozzáállás. Én például úgy állok hozzá, hogy vizsga után fel fog lendülni a társasági életem - ami most jelenleg a béka valaga alatt van. Még egy, említettem a színes dolgokat. Próbálj meg a képzőművészetben feloldódni, például vízfestékkel fess tulipánokat! Még akkor is, ha életedben legutoljára ötévesen vettél ecsetet a kezedbe, hogy tulipánt vess papírra! Sárga, piros, rózsaszín tulipánokat. Nem kell senkinek sem megmutatnod, a magad kedvéért csináld! Ez a színek mágiája.
2011. jan. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A kérdés megfogalmazása helytálló: fennTARTani.

A jókedvet fenn kell tartani folyamatosan. Nem olyan hogy varázsolsz egyet aztán jó lesz a napod.

2011. jan. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Fogarasi Levente válasza:


Csak Isten segítségével lehetséges, és nem mágikus eszközökkel, varázslatokkal.


Definiáld a kérdező számára hogy nálad mit jelent az Isten mert különben semmit nem ér a válaszod.

2011. jan. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Fogarasi Levente válasza:
Az ördögtől csak a rosszkedv származik. A mágikus eszközök az ördögnek a műve.Isten adja a jókedvet.
2011. jan. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Párkapcsolat, szex, vallás vagy akármi, ami ingyen van.


Vagy fizess jósoknak, rontáslevevőknek, és akkor már nem csak bolgotalan leszel, hanem hülyének nézett balek is.

2011. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!