Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Rám van tapadva egy szellem?

Rám van tapadva egy szellem?

Figyelt kérdés
Ismerösöm megismerkedett egy idősebb emberrel,aki azt mondja magáról,hogy jós,látó...........azt mondta,hogy megnéztek Engem és azért rossz a közérzetem,és azért betegeskedek mert rám tapadt a nem rég sajnos elhunyt testvérem,ezenkivül több öngyilkos szellem is van rajtam..hisz ebben valai?
2011. jan. 1. 21:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

létezik olyan, hogy rátapadnak a szellemek az emberekre. van egy könyv ami erről szól (A holtak köztünk járnak-Egy testbe több lélek is élhet) ami ezekről szól. nem ajánlom azoknak akik nem jártasak legalább az alapfokú pszichológiában.

nos de ezt első sorban az első aki észreveszi az maga az alany. hidd el akiknél ez van azok nem mástól értesülnek róla. valamint nem csak úgy van, hogy na jó szellem van rajtam és lelépek egy majomhoz hogy csináljon velem valamit ha nem első soron arra következtetnek, hogy az agyukba romlott el valami és ezért mennek a pszichológushoz is. szóval ne aggódj a tesód miatt. :D

mellesleg olyan hogy több öngyilkos szellem... persze egy egész falka mi xD. még talán el is gondolkoznék rajta, hogy ha azt mondja, hogy egy, de hogy többxD.

2011. jan. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Rád van tapadva, és JÓL SEGGBE FOG B@SZNI!!!
2011. jan. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mégis miért nem lehet szegénynek normálisan válaszolni?! Van neki épp elég gondja szerintem és nem azért tette fel a kérdést hogy rosszalló megjegyzéseket kapjon.

Én hiszek ezekbe a szellemes "dolgokba"..de szerintem ha a saját testvéred van "rádtapadva" akkor nem kell félned hiszem biztos nem akar Téged bántani!

:)

15/L

2011. júl. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!