Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit jelent ha elhagyom a...

Mit jelent ha elhagyom a mágikus könyveimet?

Figyelt kérdés
Állandóan elhagyom mostanában az okkoltista könyveimet, de csak azokat a többit pedig nem, ennek van valamilyen jelentése ?
2010. dec. 21. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig elhagytam a tornacuccom. Mondtam is a tesitanárnak, hogy ez egy jel, de nem hatotta meg :)
2010. dec. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Lehet hogy az agyad maradéka próbál neked üzenni:

A "mágikus" könyvek helyett olvass inkább valami értelmeset :)

2010. dec. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Figyelmetlen vagy.

Mivel ezek most a számodra érdekesek, ezeket hurcolászod, de tele a fejed mindenfélével. Olvass otthon, nyugalomban.

2010. dec. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bretso ***** válasza:
67%
Te vagy neville longbottom.
2010. dec. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Több oka is lehet annak hogy kifejezetten ezeket hagyod el.

Az egyik lehet ogy valóban egy jel, ami azt üzeni hogy lassíts kicsit ezen a téren ha nagyo beleloholtad volna magad, hagyj időt a tudásnak és gondolatoknak leülepedni.


A másik amit már az egyik előttem kommentelő is megjegyzett hogy mivel ngayon tele az agyad a figyelmed lankadhat és így szétszórt leszel amiből egyből következik hogy széthagyod a dolgaidat. Így tényleg jobb ha otthon tartod ezeket a felszereléseidet és nem viszed magaddal.

2010. dec. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Namhogy örülnél neki...
2010. dec. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megkaptál belőlük minden tudást, amire eddig szükséged volt. Előfordul, hogy egy tárgy dönt úgy, hogy lelép. Hát ez van. Lehet, hogy most lenne valami földi, világi dolog, amivel most foglalkoznod kéne, sport, párkapcsi, takarítás, bármi, hogy az okkult infók rendesen elraktározódjanak a fejedben, aztán majd pár hét múlva lehet újra visszatérni az ilyen elméleti témákhoz.
2010. dec. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!