Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mennyi volt az a legrövidebb...

Mennyi volt az a legrövidebb idő, ami alatt egy zöldfülű NagyMester lett?

Figyelt kérdés
Én is Aspiráns vagyok :) szal ketyeg az óra.
2010. dec. 21. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Yoda már meghalt.. szegény.
2010. dec. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A Yoda az sok ! Ő évezredeket élt. Embernél ez hamarabb is megvolt.
2010. dec. 21. 11:41
 3/6 anonim ***** válasza:
1 sec- a nagymesterré válás sokszor csak ráébredés kérdése: rá kell ébredni arra, hogy mindazt már tudod.
2010. dec. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

és azt se felejtsük el, hogy aki esetleg 16 évesen rájött mivoltjára, az nem azt jelenti, hogy 16 évre volt szüksége erre, hanem korábbi életeiből szerezte meg ezt a fajta tapasztalatot. egyébként az előttem szólónak igaza van. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. dec. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én 16 éves vagyok és eléggé értek ezekhez a dolgokhoz és mondják is mások hogy van bennem valami meg van hozzá tehetségem, szerintem ez rám előző életeimből maradt :).. és jelenleg számomra a legfontosabb dolog a spirituális fejlődés.. azt nem tudom megmondani hogy miért, csak így érzem :)) szeretnék egyre erősebb és fejlettebb lenni, nem azért mert önző célokra akarom felhasználni a tudást v ilyenek, pusztán csak látni akarok és nem nézni, és segíteni akarok az embereknek meg ilyesmik :) bocsi ez nem ide tartozik amiket leírtam csak ha már témánál vagyunk így hirtelen kijött :)) bocsi :D
2010. dec. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 11 évesen kezdtem el érdeklődni az efféle dolgok iránt. Eleinte csak komolytalan tiniboszorkányos oldalakat nézegettem a neten, aztán már nem is tudom, hogy hogyan, de abbamaradt a mániám.

Anyám is ezoterikus gondolkodású, általa ismertem meg a téma komolyabbik oldalát, sokkal átfogóbb ismeretekre tettem szert, mint amilyet egy tiniboszi weboldaltól valaha is várhattam volna.

Kábé egy éve jöttem rá, hogy nekem ezzel kell foglalkoznom =D Én is az előző életeimnek tulajdonítom ezt a fajta érdeklődésemet, és tudom, hogy ebben az életemben ez a feladatom, hogy fejlődjek és másokkal is megosszam a tudásom.

Mostanra a környezetem is megszokta, hogy ilyen vagyok, gimibe járok, ott eleve így ismertek meg, bár csak a szobatársaim tudják, hogy micsoda könyveket forgatok a kezemben a koleszban =D Szerintem eleinte elég érdekesnek tartották, hogy oda meg vissza vagyok a horrorisztikus, véres dolgokért, aztán meg az univerzum szeretetéről meg a vonzásról mesélek nekik =D

Keresem az összefüggéseket, az ok-okozatokat, és ilyen téren az iskolám is nagy segítséget nyújt. Katolikus gimi, heti két hittan és egy diákmise van az órarendbe építve, ilyenkor lehetőségem van összevetni a keresztény hitet az egyéb ismereteimmel, és végül rá kell jönnöm, hogy mindkettő ugyanaz, csak máshogy... =)

Az életem engem igazol, minden körülmény azt sugallja, hogy jó az, amit teszek, tudom, hogy minden egyes mozdulatom és gondolatom rendjén van. És ez tényleg nagyon boldoggá tesz =D

Hoppá, kicsit sok a kitérő ^^" A lényeg, hogy eddig a gondolkodásmódig hosszú út vezetett, talán több életen keresztül. De egyet kell értenem a második hozzászólóval, csak egyetlen pillanat volt, amikor rájöttem, hogy mit kell tennem.

15/L

2010. dec. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!