Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mennyi idő alatt lehet egy...

Mennyi idő alatt lehet egy mágikus Őstehetségből NagyMester?

Figyelt kérdés
Mennyi az a reális idő ami alatt egy mágikus Őstehetségből, mint Én igazi MesterMágus lesz ? Bár Én már egyértelműen érzem hogy az vagyok, csak még nem kerestek meg nagy okkultista szövetségek.
2010. dec. 21. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Be kell fizetni a tagdíjat, ha eleget perkálsz, még CSILLÁM-mágus is lehetsz :)
2010. dec. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Neked nincs szukseged a szovetsegre, mivel mar az vagy, mint irod.

A gyakorlat teszi az embert! Tehat dolgozz, egy igazi magus nem itt a forumon fog keresgelni, hanem cselekszik!

2010. dec. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Varázsolj agyat magadnak.
2010. dec. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Írj nekem! Emailben felmérjük a képességeid, majd menyétpostán megkapod a mágustanoda felvételi papírjait, persze csak ha már elmúltál 18 éves, és megvan az érettségid, a képzés államilag támogatott, nappali és levelező tagozaton is végezhető, persze akkor szerezned kell egy saját nyestet, borzot, vagy görényt, mert az intézmény állatkái igen érzékenyek.
2010. dec. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És persze ha megvan az OKJ-s mágusképződ, és letudod írni azt a szót helyesen hogy: nagymester.
2010. dec. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hol van a válaszom, amiben leírtam, hogy

egyetlen másodperc elég lehet hozzá, mert lényegében rá kell ébredned arra, hogy mindazt, ami nagymesterré tesz, már tudod?

2010. dec. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jaaa, a zöldfülűnél :D

Mindenesetre szerencsére ugyanaz a nagymesterség lényege, egyiküknek sem nehezebb azzá válni, legfeljebb annak, aki ismeri a tehetségét, könnyebb tudnia.

2010. dec. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Asszem van Pesten valami Rockford vagymi és ott Gandalftól és Harry Pottertől eltanulhatod amit csak egy mágusnak tudnia kell...FONTOS: Csak úgy lehetsz Nagymester ha kasztráltatod magad!!!
2010. dec. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 ;(u) válasza:
A kerdesedre nem tudok valaszolni.De annyit szeretnek kerdezni hogy mi az ami kulonlegeset tudsz,vagy amiatt tehetsegnek erzed magad?Komolyan kerdezem,nem fikazlak
2010. dec. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

születése pillanatától.

nem akarlak megbántani de honnan veszed, hogy őstehetség vagy? kimondta ezt neked?

nos ha meg tényleg olyan tehetséges is vagy, az is attól függ mihez mérjük a nagy mesterséget? Merlinhez vagy a szomszéd cigány asszonyhoz, aki tyúkfejből megmondja a jövőt.

szerintem ha tényleg komolyan akarsz ezzel foglalkozni először kezd a környezetteddel. tanulj meg hozzájuk normálisan állni. figyelj a szüleidre és hallgass rájuk. ez nagyon fontos. (azért írom le mert a kérdésed alapján nem lehetsz több 14 évesnél)

gondoskodj a környezetedről és cserébe az is gondoskodni fog rólad.

azért írom le mert a wiccák, druidák, sámánok, voodoo, stb. mind a természettel való összhangra épül. hidd el nekem hiába is lennél maga Gandalf ha nem vagy képes a megértésre. mire használnád az erőd? nem sok jóra...

szóval adtam pár tippet és kicsit eltértem a kérdéstől.

a válasz:

az embernek egész élete kevés arra, hogy elegendőt tanuljon. nem az eredmény a lényeg ha nem az odáig vezető út.

2010. dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!