Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ez véletlen vagy mágikus erő?

Ez véletlen vagy mágikus erő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mindig megérzek dolgokat.

Pl: Hogy én fogok felelni a természet órán és úgy is lett meg hogy ki fog bejönni az ajtón? Meg egyszer megálmodtam hogy kórházba kerülök és ott is kötöttem ki..

ez mi?

Tudom szerintetek irányitani magán dolgokra?



2012. jún. 28. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez a képesség nem valami nagy szám, sok ember rendelkezik ezzel. Nem tudod irányítani a dolgokat, ezt fejleszteni kell, sokkal magasabb spirituális szinten tudnád csak irányítani a dolgokat.
2012. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, és még kiegészítem azzal, hogy e képességért a homlokcsakra felelős, és nem a harmadik szem, mivel az egy különálló csakra.
2012. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt összeszámoltad már, hogy hány olyan megérzésed volt, ami nem jött be?
2012. jún. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megérzés. Nem mágikus erő, nem is nagyon van külön erre a "szakterületre" fenntartott erő. A megérzés minden embernek saját képessége, csak nem mindenki vesz tudomást róla. Irányítani nem nagyon tudod, mert magasabb szintről jön mint a tudat, és a tudatod az irányító elem az életedben. Odafigyelhetsz rájuk, és előnyökhöz juttatnak az életben, de nem mások kárára, tehát tiszta haszon lelkiismeret furdalás nélkül. Ha odafigyelsz rájuk, gyakrabban fogod őket tapasztalni, mert könnyebben megtalálják az útjukat az elmédhez. Erőltetni őket nem érdemes mert az sok esetben öncsaláshoz vezet. Ha jön, figyelj rá, és ha rosszat jelez, igyekezz elkerülni, vagy tompítani a rossz hatást. Ha jót, akkor pedig örülj, mert jó eséllyel kellemes dolog fog érni.
2012. jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia Nikoletta! A megérzést lehet használni magán dolgokra és kell is fejleszteni.


Azt tudnod kell, hogy a saját dolgainkra azért nehezebb rálátni mert az érzéseink torzítják az intuíciót, tehát ha félsz valamitől, akkor blokkolhatod a képességet, ha pedig nagyon vágysz valamire, akkor odaképzeled a valóságos jövőbeni esemény helyett.


Ezért az intuíció fejlesztése akkor hatásos ha képes vagy kezdeni valamit azzal amit meglátsz.


A gyógyítók, auralátók ugyanezt a képességet használják, van aki képeket lát, van aki testérzetben képes érzékelni.


A egyik leghasznosabb terület, amikor az ember arra használja a magánéletben, hogy érzékelje a veszélyt. Ezért a kellő pillanatban óvatossá válunk és el tudjuk kerülni. De sok más hasznos terület is van.

2012. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 zusomJe ***** válasza:

Megérzés / hatodik érzék = az agyad által észlelt, de fel nem dolgozott adatokból nyert infó.

Pl. ha megnézed a jövőheti időjárás előrejelzést, mert kíváncsi vagy, hogy milyen idő lesz szerdán, akkor a mellette lévő napokat is látod.

És ha valaki azt mondja neked csütörtökön, hogy milyen szép idő van, te meg erre azt mondod, hogy "úgy érzem esni fog!" akkor valójában nem érzed, hanem van egy kis információd, bár már valószínűleg nem is emlékszel, hogy honnan...

A te konkrét példád pedig egész egyszerűen marhaság...

Ha 15-szőr olyan érzésed van 1-1 felelésnél, hogy téged fognak kihívni (megjegyzem ez diákoknál elég gyakori, pláne, ha van ok izgulni..) és egyszer valóban téged hívnak ki, akkor persze rávágod, hogy "TUDTAM!", de a maradék 14 alkalomban csak megnyugszol és 2 perc múlva el is felejted..

2012. jún. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! KÖszönöm a válaszokat.

4-5-ször nem voltak jók a megérzéseim..

2012. jún. 29. 08:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én elméletem szerint végtelen számú párhuzamos univerzum létezik (mulziverzum), s ezek nem feltétlen azonos idősíkon helyezkednek el, (ezt a valóságban is kutatják/feltételezik kvantumszinten). Nos, az emberi agy képes felvillanásszerűen áttekinteni a legközelebb álló párhuzamos univerzumokba. Ezeket a felvillanásokat érzékelik az emberek jövőbe látásnak, megérzésnek stb...
2012. jún. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
OKés.. :SS
2012. jún. 30. 09:59
 10/10 anonim ***** válasza:
A kollektív tudattalanban , vagy ki hogy nevezi, minden információ ott van, és az lehívható.
2012. júl. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!