Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ki volt az a Salomon és mi...

Ki volt az a Salomon és mi volt a Clavicula Salomonis?

Figyelt kérdés
Ki volt a Solomon. A Clavicula Salomonisban mi van benne ? Rejtett bölcsesség ? Rejtélyes tudás ? Ha varázsigék vannak, amik démonigézésre használtak akkor miért szerepelt a Bibliában, hiszen egy velejéig romlott sátánizmusban hitt, ami ráadásul tíltott.
2010. dec. 8. 23:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Salamon Izraeli király volt, aki Istentől minden embernél nagyobb bölcsességet kapott. A Clavicula Salomonis egy neki tulajdonított "varázskönyv" (Salamon kulcsa), ami (ha jól tudom) a démonok nevét tartalmazza.... és nem hinném, hogy a Bibliában szerepelt, de nem vagyok benne biztos, javítsatok ki, ha tévedek, nem vagyok túl jártas a témában.
2010. dec. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Ő a tudást írta le. jellemezte őket. azt is feljegyezte,hogy kell megidézni. Melyik démon mit csinál....stb


ja és nem kamu az egész salamon történet. 1600 években nagy pénzt fizettek a jegyzetekért.

2010. dec. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
nincs benne a bibliába! Csak mint jóságos király!
2010. dec. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ja melléteszem,akkoriban csak az lehetett király akiknek nagy bölcsesség volt a "kezében".

Pál apostol is simán lehetett volna az.

2010. dec. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen maga a könyv nincsen benne a Bibliában, de Salamon igen. Namost ha tíltott tanokkal foglalkozott és ráadásul sátánista is volt miért szerette az ÚR?
2010. dec. 9. 00:13
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem őlt!

Erre valószínüleg engedélyt kapott.

Kelepcékbe zárta a démonokat, parancsolni tudott nekik.

Örülni kéne,hogy van aki feljegyezte őket!

És salamon jó ember volt, és szelleműző, vagy tekinsd úgy,hogy démonűző.Aki emberekből távolította el a gonoszt.

Elvileg halottfeltámasztást is tudott.

Feltámasztásról,valahol a görög mitologiai is írt róla, de nem tudom már hol.


Salamon nem imádta a sátánt,és nem sátánista volt!

2010. dec. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

De miért érdekel? Fölöslegesen rágódsz ezen!

Már ugyis meghalt. Inkább olvasd el a könyveket!

2010. dec. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Amúgy nem ide tartozik de egy haver mesélte ,aki orvosira jár, hogy a tanár olyat mondott ,hogy az emberi agyat alig ismerik, és olyanra képes az ember ami elképzelhetetlen. És hozzátette a tanár, hogy az ember a semmiből tud teremteni!Csak még nem tudjuk,hogyan kell.!


Na ezt se én állítom,de lehet szidni megint.

2010. dec. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

és téma figyelőknek!


Akkor az orvosin lévő tanárok hülyék?. (EGYETEMET VÉGEZTEK)

Ki lesz az aki megmagyarázza?

2010. dec. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mármint anyagot? Szerintem semmiből nem, maximum energiából.
2010. dec. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!