Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik olyan, hogy valakinél...

Létezik olyan, hogy valakinél azért nem működik a vonzás törvénye, mert a sors/karma/magasabb síkon létező szellemi lények ezt nem engedik?

Figyelt kérdés

ma 10:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Pontatlan volt a kérdés - a pozitív dolgok bevonzására gondolok-. Azaz, hogy hiába szeretnénk stabilabb anyagi helyzetet, jobb egészséget, szeretetteljes emberi kapcsolatokat, és próbálunk ezekre fókuszálni, ha ödafönt mindezt valamilyen oknál fogva gátolják.
ma 10:12
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges nagyon is.

A valaha volt összes kapcsolatomat szétverte az élet, ismerkedési próbálkozásaim kudarcosak. Sajnos az anyám személye az, akit az élet állandóan betol az utamba,aki sokban gátolja a mindennapjaimat is, hosszú évek óta.

Más téren nincs gondom, de ez éppen elég ahhoz, hogy kilátástalannak tartsam az életem.


F

ma 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Természetesen. Ezért is felesleges a vonzás törvényére stb koncentrálni, mert nem ettől függenek alapjaiban a dolgok.
ma 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
28%

Tapasztalatom szerint ez emberfüggő, nincs semmiféle "felsőbb vezérlés".

Egyszerűsítve vannak pozitív, jóindulatú emberek, vannak negatív, rosszindulatúak.

Hogy ez mennyire született hajlam, mennyire környezeti minta, elvileg inkább az utóbbi.

De lehet genetikus is olyan értelemben, hogy valaki például már eleve paranoid elhajlással születik, ezért nem lesz ép mentalitású. Mert olyan volt valamelyik szülő is, akitől örökölte, plusz utána a szülő még hülyegyereket nevelt magának, troll, influencer és hasonló képében.

De általában, aki negatív mentalitású, annak nehezebben jönnek össze az életcéljai is és itt nem beszélek ilyen "vonzás törvénye" fikciókról, csak a való életről, természetes szelekcióról, evolúciós logikáról.

Például olyan esetet is tudok, hogy valaki kiírt egy kérdést, amire én legjobb tudásom szerint és segítő szándékkal válaszoltam.

Erre a kérdező beszól nekem valami bunkó stílusban, én meg csak nézek, hiszen ő kérdezett, én csak válaszoltam. Sőt, még arcátlanul parancsolgatni akart nekem, hogy én ide meg oda nem írhatok, szerinte.

Egészen biztos, hogy például ilyen negatív hozzáállású kérdezőknek nagyon rossz sorsa van és lesz és a karma súlya 1000 évig nem szakad le róla. (Ha lenne karma.)

ma 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Vonzás törvénye nem úgy működik, hogy te hajthatatlan abban hiszel, hogy csoda történik veled hanem az Univerzum ad neked lehetőségeket. De azért baromira tenned kell, hogy te jobb helyzetben légy pontosan abból kiindulva. Ráadásul mivel meditálsz, agykontrollt csinálsz, manifesztálsz a rezgésszinted följebb kerül, de mellé kellene végezni csakratisztitast és persze nyitogatni kéne őket. Nemcsak a harmadik szemed, vagy a szívcsakrát, az összeset. Idő és akarat kérdése. A karmát amit felhalmoztál így a belső munka által le is dolgozhatod, vagy legalábbis egy részét.
ma 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!