Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kedves manifesztálók, boszik....

Kedves manifesztálók, boszik. Hogyan tudok meleg férfit hetero nőként heteróvá/biszexuálissá tenni? 2 évig voltunk együtt, többi lent

Figyelt kérdés

Tökéletes férfi, mintha én manifesztáltam volna be. Izmos,ad a külsejére, úgy táplálkozik, ahogy én is. Abban a szakmában, amit leírtam, van jogsija..szóval hihetetlen.

Saját szavaival, miután lebuktattam, azt mondta, úgy nagyjából a kettő között van (tehát meleg és hetero között) nem tudom miért nem a biszexuális szót használt. Annyi a baj még, hogy muszlim :( náluk ez tabu. Könyörgöm tapasztaltak segítsetek. Nagyon sok mindent manifesztáltam eddig sikeresen, de ez így mi a jó isten :(



#mágia #Mankfesztáció
tegnap 07:01
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Nagyobb baj, hogy muszlim
tegnap 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ki mit érdemel...
tegnap 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1:

A Béla amúgy sem zsidó név...

tegnap 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meleggel hogy voltal egyutt 2 evig hetero nokent?
tegnap 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 éáé ***** válasza:
Ha együtt voltatok hogyan lett meleg ? Amúgy ha már voltatok együtt nem lehetettlen újra. De valószínűleg, nem akar veled lenni és ezért mondja hogy meleg
tegnap 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5:

Én is bebuzulnék ilyen nő mellett.

ma 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Nők néha azt hiszik, hogy nagyon rafináltak. Azután jön egy férfi, akire rá akar tapadni.

A férfi nem akarja megbántani, ezért lovagiasan beállítja magát homárnak.

Ügyes, bár ennyit szerintem nem ér meg a világbéke.

ma 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!