Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Keresek működő megoldásokat...

Keresek működő megoldásokat ex visszaszerzésére, szerelmi kötésre vagy fekete esküvőre. Segitene nekem ebbe? Jártas ebbe hogy kell csinálni? Vagy csinált is?

Figyelt kérdés

Akarom hogy mindig rám gondoljon, ne tudjon szabadulni a gondolataimtól. Szemvedjen ugy ahogy szenvedtem tőle, jöjjön vissza.

Ha kell jósók/mágusok gyakorlás célból itt vagyok nektek.



#jós #mágia #szerelmi kötés #fekete esküvő #Ex-visszaszerzés #fehér esküvő
aug. 20. 10:16
1 2
 11/16 kürtőskalácska ***** válasza:
90%
Értem hogy miért az exed
aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
aztán akkor sem tudnál szabadulni, amikor te szeretnél ez valakivel történt meg mágiánál?
aug. 20. 13:10
 13/16 anonim ***** válasza:
75%
#2: semmilyen negatív kritikát nem írtam, hanem kérdésedre a leghasznosabb, a valóságnak leginkább megfelelő választ adtam.
aug. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%

Az ex nem káposzta, a kapcsolat nem jó melegítve.

Miért nem ahhoz kérsz segítséget, hogy te ne gondolj rá állandóan. Vagy hogy találj mást, akivel összeilletek?

aug. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
44%

12


Ez így működik. Nem tudsz szabadulni vagy csak borzasztó nehezen. Több személyes példát tudok. Rossz vége lett minden érintett szempontjából.


Neked azt ajánlom ne ilyen hülyeségeken agyalj inkább térj meg bűneidből Istenhez.

aug. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én tudom ajánlani azt aki nekem csinálta. 5 hét után visszajött 1 év különlét után ,úgy hogy volt más párja de a kötés visszahozta. Ennek már 1,5 éve lassan és teljesen megváltozott jó irányba lassan esküvő
aug. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!