Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kérem csak az írjon aki...

Tomib2 kérdése:

Kérem csak az írjon aki érdemben válaszol és nem fikázza a témát. Fekete átkot tett rám a testvérem.Egy tincset levágott a hajamból titokban,amikor aludtam,azóta nem vagyok lelkiekben jól.Miként szabaduljak meg ettől?

Figyelt kérdés

Egy Isten hívő vagyok,Biblia szerint,ezt akarja elpusztítani.

Nagyon gonosz személyről van szó, aki ez mellett állandóan fenyeget.

Hogy hatástalanítsam a kuruzslást, amit rám kuruzslóval vetett?

Tény, bizonygatásra itt nincs hely.

Folyton átkoz, emlékeztet arra hogy fekete átok alatt vagyok önhibámból (!).Ő persze tagad,kettős pszichopata játékot űz velem.Néha félek hogy valóban gúzsba kötötte a lelkemet valami boszorkánnyal.

Ezt a kifejezést (fekete átok) soha nem hallottam korábban,ő emlékeztet folyton erre, talán ez a kötelék ami életben tartja az átkot, tudat alatt is próbálja bennem működtetni.



#fekete átok
aug. 19. 16:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Azért fogunk fikázó válaszokat írni, mert ilyen nincsen, szükséged lenne segítségre. Bebeszéled magadnak ezt az egészet, lehetsz hívő, azzal nincs baj, de csak magadnak ártasz, ha emiatt parázol. Egyáltalán mit jelent az, hogy lelkiekben nem vagy jól? Akkor is érzi magát szarul az ember és történnek vele folyton rossz dolgok, ha nincsen megátkozva..
aug. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A testvéred nyilvánvalóan egy idóta, aki bánt téged, abban leli örömét, ha piszkálhat és szívhatja a véred. Ha megoldható szüntesd meg vele a kapcsolatot és máris nagyon sokat fogsz gyógyulni. Javaslom, olyan emberekkel vedd körbe magad, akik szeretnek.
aug. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha istenhivo vagy és Istenhez tartozol, akkor nem fog rajtad az átok. Nem kéne félned tole
aug. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Thunderfairy ***** válasza:
82%

Csak akkor fog rajtad az átok ha hiszel benne. Ha én újra hinnék istenbe akkor nem sokáig lenne ilyen dolog az életembe. Én úgy olvastam a bibliába hogy isten mindentől megvédhet és megszabadithat. Én a helyedbe hittel imátkoznék egyet az átok ellen és ennyi. Ahogy a bibliába is van:


Ha isten veled akkor ki lehet ellened?


Nem foghat rajtad semmi rossz addig amíg hittel isten mellet állsz. Isten nem hagy el. Akkor van gond ha elfordulsz istentől. Nem fog rajtad semmi átok amíg isten útját járod.

aug. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
Sajnos van ilyen. De az a baj, hogy tesód újra rád fogja tenni.
aug. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Szervizmérnök úr ***** válasza:
52%
Nincs ilyen, ezek a te képzelgéseid, fantazmagóriáid.
aug. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
58%

fogsz két fogpiszkálót, keresztbe rakod, megszórod egy kis kaporral meg verejtékkel, hatszor körbejárod az óramutató járásával ellentétesen, majd ugyanígy vissza, csak hátat fordítva és közben azt kell mantrázni, hogy “légy átkozott, fekete átok”.

Na a fenti pont akkora f.szság, mint amit te is leírtál.

szívesen

aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
Azonnal távolodj el a testvéredtöl és minden kapcsolatot szakíts meg vele! A fekete átok nem tréfa, akit sújt, komoly próbatételnek van alávetve! És magadtól nem tudsz megszabadulni tőle, mindenképp hozzáértő emberre lesz szükséged az eltávolításához, erre vonatkozó jó tanácsot nem valószínű hogy fogsz itt kapni. A hozzáértő természetesen azt jelenti, többek közt, hogy ingyen segit neked, és nem akar nyerészkedni a nyomorodon. De totál értelmetlen lesz a segítség ha utána a növéred újból rád teheti az átkot!
aug. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8%
Lehet egy átok más is mint fekete?
aug. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 NTBS ***** válasza:
63%
Beszélj a lelkipásztoroddal.
aug. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!