Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Keresek működő megoldásokat...

Keresek működő megoldásokat ex visszaszerzésére, szerelmi kötésre vagy fekete esküvőre. Segitene nekem ebbe? Jártas ebbe hogy kell csinálni? Vagy csinált is?

Figyelt kérdés

Akarom hogy mindig rám gondoljon, ne tudjon szabadulni a gondolataimtól. Szemvedjen ugy ahogy szenvedtem tőle, jöjjön vissza.

Ha kell jósók/mágusok gyakorlás célból itt vagyok nektek.



#jós #mágia #szerelmi kötés #fekete esküvő #Ex-visszaszerzés #fehér esküvő
aug. 20. 10:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek egyike sem működő megoldás.
aug. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Olyan írjon aki hisz benne, és tud segíteni. És szerinte működik. Negatív kritika kerüljön
aug. 20. 11:08
 3/16 anonim ***** válasza:
Felejtsd el
aug. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint a nemi erőszak is teljesen normális szerinted. Mert ez érzelmi erőszak, ami minden normális ember szerint ugyanolyan megvetendő.
aug. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Inkább érzelmi rásegítés
aug. 20. 11:28
 6/16 anonim ***** válasza:
Inkabb magadon segits, lepj tovabb, kerj segitseget, ha nem megy. Ja persze ne magustol, hanem pszichoterapeutatol.
aug. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Kedves kommentelők! Írtam hogy a negatív kritika kerüljön. Tartsátok magatokba ha ezt gondoljatok! Mit nem lehet érteni? Egy embernek kell hogy valamibe kapaszkodon. Oroszok munkaterápit csinálnak.

Szerintem a mágia élethazugság. Élethatugság nelkül nem lehet élni!!!

aug. 20. 11:46
 8/16 A kérdező kommentje:
Erre sok irodalmi példa van. Pl akinek fáj a feje az menjen pszihologushoz ne szedjen be gyógyszert. Mert kimutatták tudományosan C vitamint adtak antiobiotikum helyett és meggyógyultak a betegek! Mert elhittek hogy az!!! Sok ilyen példa van!!! Ja és kultúrálodj mielőtt írj!
aug. 20. 11:56
 9/16 A kérdező kommentje:
Ui: Az őseid inkább menjenek pszihológushoz. Mert az őskórtól, ókortól jelen van. pl: rituálék tancok, kártyavetés, görögöknél , rómaiknál jósok.
aug. 20. 12:08
 10/16 anonim ***** válasza:

Nézd, régen az ókorban Zeusszal magyarázták a villámokat, mert máshogy nem tudták. És bár nekem van szimpi része a polireizmusnak, attól még nem lesz igaz(abb), mint ahogy semmi sem, mint ami hiten alapul.

Oké, te hiszel.

Ahogy én azt hiszem, hogy hamarabb futsz bele egy csalóba, aki kizsákmányol, mint aki visszaüldözi hozzád a párod. Akitől (ha igaz a hited) aztán akkor sem tudnál szabadulni, amikor te szeretnél.

Értem én, hogy fáj, de jobban járnál, ha lezárnád az életed ezen részét, elengednéd, és görcsös ragaszkodás helyett keresnél mást, aki mellett boldog leszel.

Másfelől a placebó hatás nem mágia. Igazolt, de annál működik, akin pszichés tünet a fejfájás, vagy hipochonder, vagy csak törődésre vágyik...

Egyszer volt migrénem, de durván. Arra kilószámra ehettem volna a C vitamin-t, semmi hatása nem lett volna, pedig hiszek a fájdalomcsillapítókban.

aug. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!