Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Rontáslevétel. Mi tegyek?

Rontáslevétel. Mi tegyek?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó,h hát elég rosszul alakulnak a dolgok.Kicsit hosszu lenne leirni mi is.

De ez már nem egyszer bal"szerencse".

Elmentem egy jósnöhöz akinek elmondtam a jelenlegi helyzetemet,persze csak vázolva.

Nem is kelett többet mondanom,a kártyákból ugy mesélte a multam és a jelenem,h magam sem tudtam volna jobban megfogalmazni.

A gond ott kezdödik,h rontás van rajtam és azonnal lekéne szedni mert a lapok a jövöt is mutatják és igy nem lesz jó vége...

A gond ezzel már csak az,h nincs pénzem a rontáslevételre igy is nagy "szerencsém" volt,h a jóslás ingyen volt,de sajnos ezt már nem teheti eg ingyen..

Vki tud otthoni módszert rontáslevételre????

Lééci segitsektek?

KÉrlek csak értelmes válaszokat.


2010. nov. 1. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Kezdjel el szivbol imadkozni, a zsoltarokban talalsz megfelelo imakat.

En a nyaron megjosoltam, hogy dragulni fognak a zoldsegek, mivel az ido mindent elvert, tehat termeszetes dolog, hogy amikor kintrol fogjak beszerezni az arut, az mar eleve tobbe fog kerulni!

A Te multat rossz volt, a jelenlegi sorsod szinten nem alakul jol, tehat ez azt jelenti, hogy a jovo eved sem lesz jobb,

de Te ezen tudsz valtoztatni. Onismeret, onkontrollal pl. es lelektisztitassal. Ezt ingyen is eltudod vegezni, de vegig kell csinalnod! A sorsodert Te vagy a felelos, es a sorsodat Te alakitod, teremted!

A josno lehet, hogy egy vagyonert tudd energiat adni Neked, de megoldani a Te szemelyes problemadat nem fogja, mivel a Te eletednek Te vagy a "foszereploje", tehat itt a szerepet Neked kell eljatszani!

Testi-lelkitisztitas, es a tulajdonsagaid, a szokasaid megfigyelese, s amikor erzed, hogy rossz, az javisd ki.

Tehat a negetiv gondolatokat lecsereled pozitivra!

Jo munkat!

2010. nov. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2010. nov. 1. 11:45
 3/9 anonim ***** válasza:
27%

Mennyi pénzed van rá? Ismerek egy biztos helyet, ahol leszedik neked. Nem kerül sokba, olyan 5000 körül van.

www.boszorkanyszovetseg.hu

2010. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Csiribí-csiribá, avrakadabra, hókuszpókusz, tűnj el átok! Tessék, kész, 560.000 Ft lesz.
2010. nov. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
verd szemmel
2010. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
87%

A legjobb amit tehetsz hogy Istenhez fordulsz segítségért. Elmész egy templomba, beszélsz egy lelkésszel. Imádkozol, stb. A legfontosabb, hidd el azt hogy hogy Isten tud segítséget nyújtani.

mellesleg, ez ingyen van.

2010. nov. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Meditalj sokat, es csak pozitivan gondolkodj!!! Ez nagyon fontos!

Csinalj olyan dolgokat, amik boldogga tesznek, hobbi, vagy mas.

Nezz a tukorbe es mosolyogj magadra. Es probalj meg mosolyogni minden korulmenyek kozott.

Nagyon sokszor ennyi is erot ad, hogy lekuzdd a bajokat! Ezt komolyan mondom!


Az elso valaszolo is nagyon jokat irt, es az elottem levo is, kerdes, mennyire vagy kereszteny... :)


A rontasok nagy tobbseget az egyen onmagara idezi elo, ezt nagyon fontos tudnod. Eleg hozza egy olyan gondolat a rossz pillanatokban, hogy "nem vagyok jo semmire"... na az ilyen jellegu gondolatokat, erzeseket surgosen felejtsd el!!!


Elj pozitivan (nem, ez nem unicum reklam) :) , mosolyogj sokat, es minden napot kezelj ujkent, mas lehetosegekkel. Tekints szet magad korul, es ugy nezd a dolgokat, hogy eszrevedd azokat az apro pici valtozasokat, amik naponta, orankent vagy akar percenkent is megtortennek korulotted, es orulj, hogy ezt megtapasztalhatod! :) Orulj az eletnek!!!


Es ehhez sem kell penz meg rontaslevetel-varazslat.

2010. nov. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az értelmes válasz az, hogy szerintem nem kellene hinned a ilyen dolgokban. A lapok soha nem mutatták a jövőt, tegyük fel, hogy van egy pakli francia kártya... Erre én lépeket ragasztok és aláírom mi micsoda, a tarot szabályai szerint, hogy legyünk pontosak. Aztán elkezdem keverni, és szép sorban kirakom őket. Egymás után mondjuk tízszer. Teljesen mást fog mutatni. Ez egyszeri vicc. Nyilván ha kétszer,3szor, ki tudja hányszor rak(at)od ki, leesik végre, hogy valójában mást mutat.
2010. nov. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Adhatok egy megbízható jósnőt privátban! 5000-ért leveszi, szerintem nem nagy ár az életed megkönnyítéséért!
2011. szept. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!