Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Soha egy párkapcsolatom sem...

Soha egy párkapcsolatom sem jön össze. Lehet rontás van rajtam?

Figyelt kérdés
4 éve szakítottam az exemmel, akivel együtt éltem, vele 1,5 évet jártam. Azóta meg se tudom számolni hány férfival randizgattam, talán van 100 is, de egyikből sem lett tartós kapcsolat. Vagy felszívódnak pár randi után (függetlenül attól, hogy volt-e szex), vagy alapból csak szexre mennek, vagy pár hónap járás után megcsalnak, vagy megismernek és utána rövidesen megtalálják az igazit, aki persze sosem én vagyok. Már olyan szinten elkeseredett vagyok, hogy öngyilkosságon gondolkozom. Nem hiszek kimondottan ezekben a dolgokban, de már komolyan azon agyalok, hogy rontás lehet rajtam, mert ilyen egyszerűen nem létezik, hogy valakinek soha egy tartós kapcsolata ne alakuljon ki ennyi ismerkedésből. Ehhez már tényleg iszonyat szerencsétlennek kell lenni. Szerintetek létezhet, hogy átok ül rajtam? 28N

máj. 8. 14:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Neked hogy hogy ennyi férfi megtetszett? Csak furcsállom, mert nekem például már maga az nehézséget okoz, hogy valaki képek alapján megtetszen.


Amúgy nagy az élye, hogy te nálad csúszik el. Vagy ennyire szerencsétlenül fogtad ki a pasikat. Nekem még ennyi se jön össze, de azokból se lett semmi.

máj. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
Úgy vélem, önismeret lenne a fontos lepes. Hogy kiderüljön, kiért olyanokat választasz, akikkel nem működik.
máj. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem az a baj, hogy túl görcsösen akarod.


Egy ideig engedd el szerintem ezt a témát és ne akarj mindenáron valakit, mert a pasik ezt megérzik és elmenekülnek!

máj. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Az önismeret a kulcs, nincs köze hozzá az átoknak vagy szerencsének.

Attól függ a "sikered" hogy te milyen vagy és kiket engedsz magadhoz. Lehet hogy túl önbizalomhiányos vagy, vagy épp túl rámenős, túl kétségbeesett, túlságosan sietsz, bármi lehet, nem tudok eleget a sztoriról de ha tudok segíteni benne, szívesen segítek kibogozni priviben.

máj. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Foglalkoztam én már rengeteget önismerettel, mégis azt mondom, hogy nem lehet erre fogni. Látok én kismillió féle embert kapcsolatban, önbizalomhiányost, nyomulóst, veszekedőst, mentális betegeket, meg ezeknek az ellentéteit is. Úgy adjátok elő, mintha csak tökéletes embereknek lehetne kapcsolata, akik éveket töltöttek önfejlesztéssel meg terápiával, pedig ez egyáltalán nem így van. Ezért nem tudom ezt másra fogni, mint szerencsétlenségre, mert tökmindegy, milyen tulajdonságokkal bír egy ember, lehet párkapcsolata, nekem mégsem jön össze egy tartós sem. Igaz nekem egyedül is jó, nem akarom görcsösen, de akkor is elkeserítő érzés, mintha nem kellenék senkinek.
máj. 10. 10:51
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

15

Azert az se mindegy, milyen az a parkapcsolat. Ha korulnezel, sajnos a tobbsege eleg kaki, vagy x ev utan borul, es kiderul a kulvilag szamara is, h azert nem volt sose csillamponis a viszony, max kivulrol tunhetett annak.

máj. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

4 év alatt 100 randi az azért rengeteg, uhh... Valahogy jobban ki kéne szelektálnod a nem megfelelő jelölteket, én a helyedben 4-5 randinál nem szerveznék többet egy év alatt.


36/F

máj. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is rengeteg. Nem lehet, hogy kicsit túl szexisen öltözöl/viselkedsz, és eleve rövid távra terveznek veled?
máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem öltözködök túl szexisen, csak túl szexi vagyok.
máj. 10. 20:16
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!