Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Csináltatok már bármilyen...

Csináltatok már bármilyen szertartást? Milyet? Sikerült?

Figyelt kérdés
Biztos van itt olyan ember, aki kipróbált már vmilyet! Mi volt az? Elmesélnéd? (a beszólókkal ne foglalkozz!)
2010. szept. 28. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%

Áldoztam a sör istenének, sok pohárral :) Rendkívüli élmény volt, és azóta sem szenvedek hiányt sörben.

Más szertartást komolyan nem próbáltam, mert feleslegesnek tartom őket. Nem kell segítséget kérni külső lényektől. A saját erő többre képes, mint ők.

2010. szept. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 kicsijames válasza:
0%

Gondolom, valami phfúúú, nagyon spirituális dologra gondolhatsz...

Akinek sikerült és egészségesen (maradandó károsodás nélkül vagy éppen megerősödve) túlélte, nem beszél róla, ha értelmes ember maradt.

Minden mágikus, természetfeletti dologra te magad jössz rá, ha érdekel. Csak vigyázz.

Mellékhatások tekintetében keresse fel látóját vagy mesterét ezeknek a dolgoknak.

2010. szept. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Bármire, nem konkrét dologra gondoltam. És nem, én nem akarok ilyet csinálni. Csak h vkinek van-e ilyen ismerőse... történt-e vmi... Ilyesmik.
2010. szept. 28. 20:56
 4/13 anonim válasza:
43%
én csináltam ilyet és ráküldtem valakire akit utálok (azt hittem ,hülyeség ,de eltörte a lábát másnapra véletlen :S)
2010. szept. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Na, igen, ilyesmikre gondoltam. Köszi a választ! :)
2010. szept. 29. 08:47
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Én nem csináltam de az unokanővérem a barátnőivel egy ott alvós bulin próbált szellemet idézni és az egyik barátnőjük azt mondta hogy "ez hülyeség" és lefeküdt aludni.A többiek persze megcsinálták és a "hitetlen" lányra rászakadt a függöny tartó rúd majd át feküdt másik ágyba ott meg rádölt a szekrény
2010. szept. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Tükrös szellemidézést. Természetesen sikerült, miért ne sikerült volna?
2010. szept. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én még csak a gyertya mágiát próbáltam. Állást kértem. Sikerült, kaptam is :)
2010. szept. 30. 09:23
 9/13 anonim ***** válasza:
gyertya mágia az hogy működik?
2010. szept. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én a Boszorkányság Nagykönyve c. könyv alapján csináltam. Jó híre van az írójának. Meg sok érdekes szabályt, szertartást ír le.
2010. szept. 30. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!