Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan vegyem le a szerelmi...

Hogyan vegyem le a szerelmi kötést?

Figyelt kérdés
úgy érzem szerelmi kötés van rajtam. nem szeretnék arra pénzt kiadni hogy levegyék rólam. nem tudtok valamit,amivel fel tudnám oldani?
2010. szept. 25. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Nincs ilyen,hogy szerelmi kötés...
2010. szept. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Társfüggő vagy!
2010. szept. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
utald át nekem a pénzt, majd én leveszem rólad, oks?
2010. szept. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg ez a "szerelmi kötés" ?
2010. szept. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7%

Na igen a szerelmi kötés...

Wicca könyvben olvastam róla...fehér rózsa az illetők nevének elégetése mandulaolaj és egy versike...

szerelmi kötést nem lehet lvenni ezt írja a könyv, ezért jól gondoljuk át kivel miylen helyzetben...igazából inkább házasoknak ajánják.

Ha valaki rákényszerítenek az többnyire visszaüt...

2010. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ohhh fuck...
2010. okt. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

A rózsák és a miegyéb csak kamu,szerencsére!!!


"szerelmi kötést nem lehet levenni ezt írja a könyv, ezért jól gondoljuk át kivel milyen helyzetben...igazából inkább házasoknak ajánják.

Ha valaki rákényszerítenek az többnyire visszaüt..."

-Én nem ajánlanám házasoknak se! Ez minden esetben kényszer a szellem" szabad akaratával szemben és bizony visszaüt,csúnyán arra aki csinálta.Nem lehet levenni.De azt megsúgom hogy akin szerelmi kötés van arra még "az édesanyja is alig ismer rá",mármint a viselkedésére,és maga az áldozat(hogy így mondjam)nem tud róla,még akkor sem hinné ha elmondanák neki.

Tehát valami más lehet!Miért gondolod hogy szerelmi kötés van rajtad?

2010. okt. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!