Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Érdekelne valakit ha cigány...

Érdekelne valakit ha cigány mágiáról csinálnánk weboldalt?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne h érdemes-e elkezdenünk.

2022. ápr. 10. 19:08
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Ha ilyet akarnék csinálni, akkor nem tartanék előtte közvéleménykutatást..

Ez a saját bizonytalanságodat mutatja.

Aki ehhez ért arra pedig ez nem jellemző.

Szerintem ne kezdj hozzá!

Csak kidobod a pénzt az ablakon!

Egy jó honlap ku@a drága!!!

És még utána a többi költség..

Semmi értelme...

2022. ápr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
Igen, engem kifejezetten :D
2022. ápr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Henrik182 válasza:
csak a tettekre figyeljenek uraim, mondja azok merre vezetnek? Ezen mágiák bevetése nagy kockázattal jár a páciensekre tekintve, főleg hogy a pácienst gátlásossá és személyiség zavarossá teheti amely további káros szenvedélyekhez vezetnek, ami pedik a karmát illeti biztosak lehetnek uraim hogy létezik! Amelynek megfejtegetésének hiányában, az elkövető felelősségel tartazik maga után.
2022. máj. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Henrik182 válasza:

#20as válaszolónak küldeném

Figyelj csak ha én ezt előbb tudom akkor nagyon sok szaron nem megyek keresztül.

Attól még hogy én nagyon sok szaron mentem keresztül mire rájöttem. az nem azt jelenti hogy a másik embert hagyjam a szarba!

A félisten tulajdonosnak ez apro a sima melósnak meg HATALMAS kincs.

És ha azt nézzük attol még hogy valaki veled egy szarházi az nem azt jelenti hogy neked is egy szarházinak kell lenned!

2022. máj. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Henrik182 válasza:
Ja és ha a szarházi melós gyakorolja akkor abbol a szarházi melosbol normalis emberré is válhat, hiszen gyakorolja még hozzá nem szokik! szevasz voltam!
2022. máj. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Henrik182 válasza:

Ja amugymeg a gonosz szereti feje tetejére állítani a dolgokat.

Vagy megfordítani a dolgokat, fekete mágia meg a fehér mágiával kapcsolatban nem tudok nyilatkozni többet. lényeg hogy rasszista szinhiányos sápadt tetűek ide jönnek ezekkel a semmit mondo dumákkal hogy fekete mágia helyett cigány mágiákat írnak. Azt hiszik viccesek de amugy meg amikor itt voltak a németek az oroszok meg a törökök szanadzétmeghágták nagyanyáitokat. De ti vagytok a ragyogo magyarok.

2022. máj. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Henrik182 válasza:
A fehér embereknek úgyis annyi, nézzétek meg indiát 1400millio ember él ott ez több mint europa egész népessége, nézzétek meg mennyit keresnek akik dolgoznak ott! Többet mint a németek, amióta független, a legnagyobb gazdasági növekedést produkálják, haderejét tekintve pedig a világ statisztikák szerint 4. De ha nuklearis arzenálokat, tomegpusztito fenyvereket nem vesszuk figyelembe akkor első helyen van kínával együtt, hiszen aktiv hadserege annyi mint magyarorszag egesz lakossága! India a legerosebb orszag a foldon, ha a hadsereget nezitek minden oroszra vagy amerikaira jutna 10indiai ember, a kulonbozo tankokat es hadi jarmoveket figyelmenkivul hagyva egy valrol indithato raketa megmutatna a vilagnak ki a nagyhatalom igazabol es az pedig kina es india! a ti időtök befellegzett, végetek van! Cserébe hogy elnyomjátok a nem fehér bőrűeket!
2022. jún. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Szia Uram! Mágiaweboldal érdekelne? xD
2023. júl. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!