Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Érdekelne valakit ha cigány...

Érdekelne valakit ha cigány mágiáról csinálnánk weboldalt?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne h érdemes-e elkezdenünk.

2022. ápr. 10. 19:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Ha ingyen van kipróbálom. Átküldöm Putyinnak is.
2022. ápr. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
persze h ingyenes lesz az oldal s nem kell regisztrálni sem.
2022. ápr. 11. 00:11
 13/28 Godaime ***** válasza:
96%
Engem érdekel. Nem azért, mert hiszek benne, hiszen teljesen logikátlan az egész, hanem inkább azért mert érdekesnek tartom. A hagyományokat meg érdemes megőrizni, szóval csináld csak, én szurkolok neked.
2022. ápr. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Youtube csatornát is csinálhatsz hozzá. Vagy twitchet.
2022. ápr. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

köszi.

hát csak most kezdtünk bele.

megvan a weboldala, de még egyenlőre nincs rajta semmi, mert több dolgot szeretnénk jobban megfogalmazni


tehát akit érdekel az majd legközelebb nyár közepén nézheti meg. ( közben más munkahelyet kerestünk stb.stb.)

érdekesség képpen vagy szórakozásra is jó. főleg mert talán kalkulátoraink is lesznek a horoszkóp, asszendens stb-re.



ciganymagia.webnode.hu

2022. ápr. 11. 19:16
 16/28 A kérdező kommentje:

youtubet azért nem csinálunk, mert rögtön azzal jönnének h csak pénzért csináljuk.


van köztünk cigány s nem cigány is. de mindenkit megbélyegeznének.


sok olyan dolog történt, amit ha levideóznánk úgyis lekamuznának.


volt h lekameráztam egy négy karu szellemlányt. kiraktam youtubra is. azt is h az ablakra tette a kezeit s a kezein hat újj volt. 6 hónapig nem mostam le az ablakot. próbáltam szakértőket keresni stb. de aztán lemostam mert eleve rossz volt a lakásom légköre.


tehát...volt bizonyíték. lenne is, de csak lekamuznának minket. le is tilthatnák a youtubot.


twitter stb. köz dolog pedig... hát inkább kihagyjuk. mert sztem az entitások úgymond...na hogy is fogalmazzam meg.



sokszor volt h akivel irogattam ilyen témában nem hitte el. de aztán ő is tapasztalt jol jó, holnegatív dolgokat. rosszúl esett h leboszizott stb.

nem irtam h miket csinalok, nem végezhette el stb.


volt sok olyan akivel ismerkedtem s nem volt ilyen téma, de mégis tapasztalt dolgokat.


a lébyeg h mi ezt "fertőzésnek" nevezzük. mintha az entitások látják h kivel irunk s azokat is megtámadják vagy felveszik velük a tapasztalatot.

ha rossz, akkor azért rossz azoknak. de ha jó dolgok történnek, akkor pedig túl vallásossá és fanatikussá válnak.


ezeket is figyelmeztetésekben jobban megfogalmazva a weboldalon közzé tesszük.



persze mindent csak kipróbálás és tapasztalat szerzés képpen csináltunk s csinálunk.

szakembereinket két idős cigányt tekintünk. egy nőt s egy férfit.


köszi a bíztatásokat!

2022. ápr. 11. 19:28
 17/28 A kérdező kommentje:
bocsi a rossz írásért. csak most látom h milyen lett.
2022. ápr. 11. 19:31
 18/28 anonim ***** válasza:

Nem érdemes...

Túl sok ilyen van már...

Nem tudsz labdába rúgni..

A konkurrencia egyből felnyom...

2022. ápr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

néztem már. nem hinném, mert nem írnak infókat s leírásokat s hog, hogyan használhatók. max a kártyázás van.

majd meglátjuk.

2022. ápr. 12. 14:18
 20/28 anonim ***** válasza:

Igen, mert aki gyakorolja és ért hozzá, az nem ossza meg ingyen a tudását!


Ha Te ezt teszed, akkor kicsit buta vagy...

2022. ápr. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!