Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit gondolsz mi az a sátánizmu...

Neménvagyokaz kérdése:

Mit gondolsz mi az a sátánizmus? Véleményeket kérek.

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 22:49
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

8.34-esnek is van igazság a mondanivalójában.

a sátánisták elfogadják mindkét oldal létét, de nem hódolnak be az Isten által meghatározott szabályoknak, önmaguk erejéből, saját szabadságuk szerint cselekednek. Akik közülük mágiához folyamodnak, a démoni erőket keresik, mert tudják, milyen erővel rendelkeznek, és az isteni támogatást, a szabadságvágyu miatt amúgysem kapnák meg.

2010. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
én látam a tv be idézö jelbe "sátánistát "..és tök normális volt.. azt magyarázta ö más kép gondolkodik ..pl a "szemet szemért" ..tesz valaki ellene valami rosszat ö ugyan ugy visz adja ..szoval lehet igy is csinálni !
2010. aug. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
sátánizmus:egy nagyon szép kúltúra és a rasszista emberek szerint hülyeség
2010. aug. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Jól értem? Aki nem hisz istenben, az ésszerűséget és a logikát a babonák és hagyományok fölé helyezi, kész megkérdőjelezni bármit, stb. az sátánista (nem feltétlenül a sátánista egyház tagja). Vagyis az ateista, racionális, nyitott emberek a keresztény egyház ellenségei. Hmmm...
2010. aug. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
nagyjából jól látod utolsó, annyit tennék hozzá, hogy az ilyen ember nem feltétlenül sátánista, csak akkor az, ha a sátánista egyház tagja és követi annak a szabályait, elveit, stb. , de az biztos, hogy ez a vallás áll hozzá a legközelebb....úgy is mondhatnánk, hogy minden sátánista ateista, de nem minden ateista sátánista :)
2010. aug. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
gha ateisták lennének, tagadnák Isten látát, de csak azt tagadják, hogy az embernek őt kell szolgálnia.
2010. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
20:42: tagadják a létét is, nézz már utána
2010. aug. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de személyes ismerősöm van ebből a körből, és nem tagadják a létét.


( ah, végre normális billentyűzet és gép)

2010. aug. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
Én csak 13 éve vagyok sátánista. 15 éves korom óta, most vgyok 28. Ki mit vall istenének, Én pl: a Sátánt tekintem.
2010. szept. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, ez elég furcsa, tekintve, hogy azok a sátánisták, akiket ismerek, nem istenként tekintenek a Sátánra. Nem fogadnak el maguk felett álló erőt, noha a létezésüket, legyen az a sátán vagy isten, nem tagadják.
2010. szept. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!