Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit gondolsz mi az a sátánizmu...

Neménvagyokaz kérdése:

Mit gondolsz mi az a sátánizmus? Véleményeket kérek.

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 22:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Egy baromság.
2010. aug. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
66%

a tévhittel ellentétben az igazi sátánisták nem a sátánban hisznek, hanem saját magukban...teljesen ateisták,nem hisznek sem istenben,sem sátánban, se mennyben, se pokolban, csak önmagukban, és a halál után úgy gondolják, nincs semmi...egyszer élünk és ezt kell kihasználnunk,kiélveznünk

a sátánizmus nevet onnan kapta a vallás, hogy szembefordulnak a keresztény egyházzal, és a vallásosok sátánja, aki egy racionalista, mindent, még istent is megkérdőjelező alak, egyfajta jelkép, ami a sátánisták hitét jelképezi... ezért is nevezik asszem fényhozónak vagy valami ilyesminek a sátánt, mert a racionális gondolkodásra és a szkepticizmusra tanít

2010. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
Akkor olyanok mint Én, hell yeah!
2010. aug. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
63%
Juhuuu! Igen en is olvastam mar regebben rola, nagyjabol ugyanazt, amit az elfelejtettem megnezni, hanyadik valaszolo, aki a leghosszabbat irta elottem:) szoval hogy a satanizmusnak az a lenyege, hogy az embernek legyen kifejlett egoja, ne hodoljon be senkinek, foleg ne kitalalt isteneknek, elvezze az eletet itt a foldon, ne sanyargassa magat annak remenyeben, hogy talan a mennybe jut, hiszen az nem is letezik. Nekem nagyon szimpatikus vallas, mar ha lehet annak nevezni.
2010. aug. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Ezt is csak mondják magukról, hogy azok attól, hogy kiöltöznek meg ilyen szektának nevezhető dolgokat tartanak, attól még nem azok. Nekem is mondják, hogy sátánista vagyok meg hasonló, csak mert death metalt, deathcoret meg hasonlókat hallgatok, pedig gyakran járok templomba... Tehát elég nagy barmok akik ezt mondják
2010. aug. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

A fényhozó az Lucifer, a sátánisták meg leginkább magukban hisznek.


Ettől még persze nem lesz minden önmagában bízó, saját erejéből érvényesülő ember sátánista.

2010. aug. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
38%

Na, ez az igazi butaság!

Az ateisták nem hiszen se IStenben se a sátánban, csupán az anyagban és magukban!

A sátánisták meg abban "hisznek" hogy a sátán ugyanolyan nagy erővel rendelkezik, mint Isten. Ugyanúgy imádkoznak hozzá és kérik a segítségét. Nehogymár a sátánizmust "kipúderezzük" hogy "á, semmiség, nem hisznek azok tulképp a sátánban, csak magukban". De , sajnos hisznek az ördög erejében.

2010. aug. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
8:34: nézz már utána a dolgoknak, mielőtt másokat lebutázol és te mondasz hülyeségeket...nem a filmekből kellene tájékozódni...keresd fel a hivatalos sátánista honlapokat és olvasgass egy kicsit
2010. aug. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Vannak hivatalos sátánoldalak? mondtok párat?
2010. aug. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igazából arra voltam kíváncsi, hogy az emberek tudják-e mi a sátánizmus.


Ui.: itt egy oldal [link]

2010. aug. 26. 20:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!