Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Testverem megbabonaztak?...

Testverem megbabonaztak? Velemenyeket kernek ha lehet?

Figyelt kérdés
Testverem 26 eves.Volt mar neki eddig 2komoly kapcsolata,egyik 5evig tartott,masik pedig 6 evig.Az a helyzet,hogy 3-4honapja osszeszedett egy lanyt,aki szerintem megbabonazta,vagy nem is tudom mi a megfelelo szo erre.A testveremmel ejjel nappal veszekednek,volt olyan ,hogy edesapam uvoltozesre ert haza,ami meg az utcara is kihallatszott.A lany viszont terhes lett es semmi keppen nem akarja elvetetni.Manipulalja a testverem,ami mar nagyon idegesito es jon,hogy leverjem a hulye fejet mindkettonek.Mondtam pedig,hogy ez nem normalis kapcsolat,ami tenylegesen az elejetol kezdve vitaval van teli,egy nyugodt napjuk sincs.Tesom nem egy olyan szemelyiseg,aki hagyna magat megalazni .O egy eros szemelyiseg,akin nagyon csodalkozok.Az eddigi kapcsolatai nyugodtak ,illetve kiegyensulyozottak voltak,nem pedig egy viharfelho,arrol nem is beszelve,hogy olyanok mar mint a ciganyok.A lany 23eves es van sokszor,hogy a csaladom elott ordibal oda ocsmany szavakat.Egyszeruen szornyu.Idegesito latni,amint tonkreteszi tesomat.Mondtam tesomnak ,hogy olyan mint aki megvan babonazva,vagy csinalt vele valami hokusz pokuszt,vagy nem tudom,de semmit nem lat,nem hall.Mas ilyen harpiat mar reg otthagyott volna,es tesom is ahogy ismerem reg megtette volna,de nem tudom mi tartja vissza.Hiaba beszelek.En mar azt is eldontottem,hogy ha elveszi felesegul az eskuvore sem megyek el,arrol nem is beszelve,hogy annak a harpianak a gyereket latni se akarom majd.Tonkreteszi az egesz csalad eletet.Mit tegyek????
2011. febr. 11. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A csajban lehet van "cigány vér" azaz: ha igen akkor nem lehet segíteni sajnálom. A cigányok ilyenek...
2011. febr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tesod talan azert tur (meg), mert jon a gyerek. Egyutt laktok, tudod hogy tenyleg mi folyik kozottuk? Az a gyerek nem csak a harpiae, hanem a tesode is. Eskuvore nem vagy koteles elmenni. Ahogy irsz, biztos meg ott is osszevesznek. Semmit nem tudsz csinalni, kivarod mig vege lesz a kapcsolatnak vagy mikor vagy a tesod vagy a lany unja meg ezt a helyzetet es egyikuk odebball.
2011. febr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán nem kéne rögtön nem létező hülyeségeket bebeszélni magadnak. Nem babonázták meg. Ne tegyél semmit, majd megoldja valahogy.
2011. febr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Na, azóta mi történt? :D
2021. okt. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!