Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan működik az átok? Ugye...

Hogyan működik az átok? Ugye ettől semmi baj nem lesz?

Figyelt kérdés
Sajnos elég rég óta kényszerbetegséggel küzdök, ok nélkül eszembe jutnak olyan gondolatok amiket egyáltalán nem szeretnék hogy eszembe jussonak (épp ez a kényszerbetegség) Úgy magyaráznám ha ti nem akartok valamire gondolni csak azért is az jut eszetekbe. Sajnos úgy adodott az élet hogy feldobott nekem valami oldalt az internet ahol szövegek voltak leírva (átkozodós szövegek) mindegyiknek volt egy jelentése hogy melyik mit csinál. Ahogy kiolvastam a szövegeket az agyam akaratom ellenére is elkezdte mondogatni magába a szeretteim nevét stb. És sajnos az eggyik átkozódos szöveg (valamiféle halál átok) teljesen megjegyeztem a szöveget és kb egész nap ezt mondogatja magába az agyam, szeretteim neve jutnak eszembe hogy ők haljanak meg stb. Egyáltalán nem akarok ezekre gondolni és teljesen megőrit kezdek bekattani. És természetesen bennem vagy egy nagyon erős bűntudat, félelem. Hogy működnek ezek a dolgok? Nem vagyok tisztában a dolgokkal. Megértem ha sokan nem fogtok komolyan venni, egy betegségemről van szó. Szóval előre is sajnálom, ha untató a kérdésem. Mit javasolnátok, mi fog történni?

#Átok #átkozodás
2021. márc. 6. 16:47
1 2 3
 21/24 Grimfox ***** válasza:
Nekem nincs ilyen érzésem, nem olyan jók a megérzéseim, de helyette bizalmatlan, és gyanakvó vagyok, ezért nem is írok olyan konkrétumot, ami már támpontot adhatna. Eszembe jutott, hogy ez is lehet az oka a kérdésnek, de az is, hogy mi van, ha tényleg gondban van.
2021. márc. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Tényleg gondban vagyok. Sosem szórakoznék ilyennel, sosem senkit nem átkoznék meg. Teljes mértékben megszeretnék tényleg győződni, hogy ezzel baj nem történhet. Előre is bocsánat ha ezt valaki rosszul vette.
2021. márc. 7. 11:03
 23/24 anonim ***** válasza:

Hihi


A kérdezöt valaki közvetitönek használja Ügyes

2021. márc. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, én is voltam már hasonló helyzetben, én inkább úgy fogalmaznék, hogy félsz attól, hogy baja esik valakinek. Nekem sokat segített az, hogy az ellenkezőre gondolok, arra hogy jót akarok valakiknek, pozitív szavakat ültetek a fejembe, pl. "Szeretet", "áldás", és el is hiszem. Fontos, hogy próbáld átvenni az irányítást, elhinni, hogy te igenis jót akarsz annak a valakinek/valakiknek, hiába mond mást az ego.

Egyébként az átokhoz valakit nagyon kell utálni, illetve ha valaki nem hisz az árokban, akkor nem éri utol. Hidd el, hogy nem hiszek az árokban, mert a jó minden rosszat legyőz! És csak a jóban kell hinned!

2021. máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!