Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan működik az átok? Ugye...

Hogyan működik az átok? Ugye ettől semmi baj nem lesz?

Figyelt kérdés
Sajnos elég rég óta kényszerbetegséggel küzdök, ok nélkül eszembe jutnak olyan gondolatok amiket egyáltalán nem szeretnék hogy eszembe jussonak (épp ez a kényszerbetegség) Úgy magyaráznám ha ti nem akartok valamire gondolni csak azért is az jut eszetekbe. Sajnos úgy adodott az élet hogy feldobott nekem valami oldalt az internet ahol szövegek voltak leírva (átkozodós szövegek) mindegyiknek volt egy jelentése hogy melyik mit csinál. Ahogy kiolvastam a szövegeket az agyam akaratom ellenére is elkezdte mondogatni magába a szeretteim nevét stb. És sajnos az eggyik átkozódos szöveg (valamiféle halál átok) teljesen megjegyeztem a szöveget és kb egész nap ezt mondogatja magába az agyam, szeretteim neve jutnak eszembe hogy ők haljanak meg stb. Egyáltalán nem akarok ezekre gondolni és teljesen megőrit kezdek bekattani. És természetesen bennem vagy egy nagyon erős bűntudat, félelem. Hogy működnek ezek a dolgok? Nem vagyok tisztában a dolgokkal. Megértem ha sokan nem fogtok komolyan venni, egy betegségemről van szó. Szóval előre is sajnálom, ha untató a kérdésem. Mit javasolnátok, mi fog történni?

#Átok #átkozodás
2021. márc. 6. 16:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%
Átkok nem léteznek. Ne foglalkozz vele!
2021. márc. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Pszihológust / pszihiátert javasolnék.
2021. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Grimfox ***** válasza:
79%
Ahhoz hogy létre is jöjjön az átok, és hasson a másik személyre, nem elég csak mondogatni, és közben gondolni az illetőre. Ennyitől nem fog működni. De érdemes lenne valami másik szöveget keresned, ami bennragad a fejedben, és nincs negatív vonzata. A bűntudat, félelem, és szorongás, hogy "mi lesz, ha" neked még árthat attól függetlenül, hogy átkot nem küldesz vele másokra. Keress valamit, ami lehetőleg ritmusos, rímel, és pozitív töltetű a mondandója. Biztos lehet találni verseket, dalszöveget, esetleg gyógyító ráolvasásokat(ha varázslással kapcsolatosat akarsz) az interneten.
2021. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak annyit, hogy ha léteznek ha nem a félelem és az iszonyat erős bűntudat bennem van.


2. válaszolónak üzenném, saját magam is tudom, hogy ez lenne a helyes cselekvés. De koronavírusba igen csak nehéz találni, és attól függetlenül ha el is mennék az még nem a mai napon lesz. Addig pedig igencsak idegesíteni fog ez a téma, aludni se fogok tudni már lassan előre érzem.



3. válaszolónak: Gondoltam arra is hogy valószínüleg nem ilyen egyszerű elátkozni valakit, főleg nem halállal. De akkor igazából most mi fog történni stb? Mert ha nem megy ki a fejemből és konkrétan pl 1 hétig keresztül állandóan eszembe jut, valamit csak fog hatni vagy bármi egyéb. Mert azért nem véletlenűl vannak ezek a szövegek stb kitalálva.

2021. márc. 6. 17:09
 5/24 anonim ***** válasza:
22%
És miért baj, ha bűntudatod van?
2021. márc. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Mert ott van bennem egy érzés, hogy mivan ha mégis igaz. És miért baj? Tök rossz belenézni így azoknak az emberek szemébe akinél elmondogattam ezeket. Főleg úgy hogy, életem legfontosabb személyeiről is szó van.
2021. márc. 6. 17:14
 7/24 anonim ***** válasza:

De most akarod, hogy meghaljanak? Ha nem, minek mondogatod?

Egyébként hidd el, hogy nem működik.

2021. márc. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Rendben, elmagyarázom. Szóval, mint ahogy a kérdésben leírtam kényszerbetegségben szenvedek. Én nem mondogatom magamban egyáltalán, szimplán a gondolatomban eszembe jut, bármennyire is nem akarom rá gondolni akaratom ellenére néha néha eszembe jut. Ez egy olyan dolog aminek csak kizárólag akkor tud vége lenni miután megnyugszok, nem érdekel a téma. Rengeteg dologgal volt már ez, de mivel itt életekről van szó a szeretteim életéről ezért ezt nem fogom csak úgy annyiban hagyni mint a többi témát. Egész nap bennem van ez az érzés, nyomaszt és megőrit. És lehet hogy mondod hogy nem működik, de ott van mivan ha mégis. Sose tudnám magamnak megbocsátani az fix.
2021. márc. 6. 17:21
 9/24 Grimfox ***** válasza:
100%

Az idegeidet le fogja strapálni. Főképp a bizonytalanság, és az, hogy tudod, hogy nem működik, de félsz, hogy mi van ha mégis. Ezért javasoltam, hogy keress valamit, ami könnyen megragad a fejedben. Ha meg is ragad, mégis azt a szöveget ismételgeted, amelyiket nem akarod, akkor szándékosan azt a szöveget kell ismételgetned, amelyiket te magad is akarsz. Ez azt jelenti, hogy folyamatosan figyelned kell magad, de még mindig jobb eset, mint ha a negatív szöveget ismételgetnéd, és ettől rosszul éreznéd magad.

Maga a szöveg csak formát ad a gondolataidnak, de csak egyszerű szöveg. A szöveg használatának, és az átkozásnak (vagy épp pozitív hatás létrehozásnak) megvan a különleges módja, amit teljesíteni kell, hogy legyen hatása. Nem írom le, nehogy ez is beragadjon a gondolataid közé. Meg nehogy más olvasóknak hülye ötletei támadjanak...

2021. márc. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Az előző válaszolótol kérdezném. Te értesz ezekhez a dolgokhoz, jártas vagy a témában? Vagy miből gondolod? Természetesen külön megkérlek arra, hogy ne írd le ennek az egész dolognak a folyamatát, mert csak még rosszabbbul leszek. De attól annyit megkérdezek, hogy ez az egész egy hosszú, nehéz folyamat? És nem mindenkinek sikerül? És ugye én ezt a szöveget amiről szó van nem hangosan mondogatom meg semmi, csak eszembe jut magától az agyamnak. De például ha valaki elkezdi ezeket hangosan mondogatni ezeket a szövegeket, van rá esély, hogy tényleg emiatt bekövetkezik valami hatásos dolog? Vagy egyáltalán nem így kell csinálni és ezzel semmit nem lehet elérni?
2021. márc. 6. 17:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!