Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan működik az átok? Ugye...

Hogyan működik az átok? Ugye ettől semmi baj nem lesz?

Figyelt kérdés
Sajnos elég rég óta kényszerbetegséggel küzdök, ok nélkül eszembe jutnak olyan gondolatok amiket egyáltalán nem szeretnék hogy eszembe jussonak (épp ez a kényszerbetegség) Úgy magyaráznám ha ti nem akartok valamire gondolni csak azért is az jut eszetekbe. Sajnos úgy adodott az élet hogy feldobott nekem valami oldalt az internet ahol szövegek voltak leírva (átkozodós szövegek) mindegyiknek volt egy jelentése hogy melyik mit csinál. Ahogy kiolvastam a szövegeket az agyam akaratom ellenére is elkezdte mondogatni magába a szeretteim nevét stb. És sajnos az eggyik átkozódos szöveg (valamiféle halál átok) teljesen megjegyeztem a szöveget és kb egész nap ezt mondogatja magába az agyam, szeretteim neve jutnak eszembe hogy ők haljanak meg stb. Egyáltalán nem akarok ezekre gondolni és teljesen megőrit kezdek bekattani. És természetesen bennem vagy egy nagyon erős bűntudat, félelem. Hogy működnek ezek a dolgok? Nem vagyok tisztában a dolgokkal. Megértem ha sokan nem fogtok komolyan venni, egy betegségemről van szó. Szóval előre is sajnálom, ha untató a kérdésem. Mit javasolnátok, mi fog történni?

#Átok #átkozodás
2021. márc. 6. 16:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Itt arról van szó, hogy te nem vagy tisztában, hogy a gondolataid nem a döntéseid, hanem lehetőségek mérlegelése.
2021. márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
11. válaszolónak: Ez nem teljesen így van, tegyük fel egy vallásos ember imádkozik Istenhez. Nem minden esetben mondja ki hangosan a szavait, szimplán csak magában beszél. A gondolataiban beszél, remélem érthető amit leírtam. Magyarul hiába ezek csak a gondolataimban lejátszodó szavak, ez igazából félig olyan mintha én kimondtam volna. Már csak amiatt is mert én saját magam gondoltam erre, bár akaratom ellenére. Mert sosem szeretnék semmilyen embernek rosszat, főleg nem a szeretteimnek. Szóval tényleg rosszul érzem magam emiatt.
2021. márc. 6. 17:30
 13/24 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg nem gondolod úgy, hogy meg kellene nekik halni, addig nincs baj. A gondolatoknak nincs teremtő ereje. Attól, hogy rossz dolgokat elmzel, még nem leszel gonosz és nem kívánod.
2021. márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Grimfox ***** válasza:
100%

A működési elvét ismerem a ráolvasásnak, és az átoknak is. Ha tudod hogyan kell csinálni, akkor nem hosszú, és nehéz a folyamat. Ha tudod hogy kell csinálni, akkor csak akkor nem fog hatni, ha a célszemély nagyon erős pszichésen, és testileg is. Ha csak eszedbe jut, és egy darabig ott kattog az agyadban, az még messze nem elég, hogy működjön is. A többire nem válaszolok, mert az már támpontot adhat a használat egyik előfeltételéhez. Persze hangosan mondogatni sem elegendő. Attól amúgy nem kell félned, hogy véletlenül halálos átkot mondasz valakire. Az olyasmi ellen még a leggyengébb embernek is van annyi védelme, hogy véletlen, vagy amatőr próbálkozásokkal ne érj célt.

A probléma elkerülésére magát a problémát használd. Tényleg keress valamit, ami megragad a fejedben, és az ötlik fel újra, és újra az átkozódós szöveg helyett.

2021. márc. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
77%
Vegyél herbáriában citromfüvet, félliteres bögrébe 2 evőkanál, forrázd le majd várj fél órát. Szűrd le, ízesítsd mézzel és idd meg. Ezt ismételd 1 hétig minden este. Viszlát szorongás
2021. márc. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ha egy átoktól nem lesz semmi baj, akkor az az átok szerintem nem működik. :D
2021. márc. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

ruhaüzletek nyitva lesznek-e

mert akkor jön majd a style

2021. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Szóval akkor most mi az igazság?
2021. márc. 6. 22:31
 19/24 Grimfox ***** válasza:
Az igazság annyi, hogy azzal, amit csinálsz, nem fogsz megátkozni senkit. De neked nem tesz jót, ha ezen rágódsz.
2021. márc. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Miért van olyan érzésem, hogy valójában a kérdező nem kényszerbeteg, csupán valóban meg akar átkozni valakit és szimplán a minkéntjét akarja kihúzni valaki hozzáértőből?

Kedves kérdező, ezer bocs, ha nem így van!

2021. márc. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!