Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Melyik a leghatékonyabb...

Melyik a leghatékonyabb átok/rontás amivel halált is lehet okozni? A voodoo mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
aztmondta egy lány hogy halálosan megátkoz de ebben nem nagyon hiszek..vagy kéne?
2010. aug. 16. 19:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
2010. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
78%
A szemmel valo atkozas igen igaz. En voodoo-t tanulmanyozom es a vallasomkent valasztom, de ugy mint Papa Legbat nem pedig mint tukkel szurkalni egy babat es rontani. A voodoo gyogyito oldalu is lehet! A szemmelveres pedig igaz, mert jol tudom mivel anyukamat megatkozta egy ciganyasszony es anyukam nem hitt ebben. Mondtam neki, hogy menjen el a kornyekunkon lako josnohoz. nem tette vagy egy evig. Es a vegen aztmondta amik tortentek nem lehetnek veletlenek. Aztan elment. A no(nem csalo) pedig pontos szemelyleirast es kbeluli idot adott ra. helyet is megmondta, hogy hol tortent, pedig csak annyit mondott anyukam, hogy ugy erzem szoksegem van a segitsegere. ezen kivul kerte a no, hogy ne mutatkozzon, be mert nincs szukseg ra. Aztan amikor leultek nemtudom en pontosan mit csinaltak de a no teljesen rosszul lett es vagy egy 3/4 orat voltak bent. Azt mondta, hogy mar a "vegstadiumaban" jart anyukam es ilyen eros atkot minimum 10 eve nem latott. Aztan anyukam kapott egy beka formaju viaszt is. aminek tok beka alakja lett. Amugy ez igaz mivel amiota levetette az atkot azota, nem tortennek olyan dolgok mint akkor. Amik mar nagyon durvak voltam es ram is kihatottak.
2010. okt. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Skeeno válasza:
Unstabble affliction,Shadow Word: Pain esetleg a SW:Death de az visszacsap.
2010. dec. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
Én nem ajánlom ! Igen vannak rontások , de ha így viselkedsz meg kapod az Istentől a méltó büntetésed . Meg különben is a tudat alattid tudja ezt csak meg tenni ... ha mind a ketten a tudat alattitokban van egy fogadó és küldő fél. sikerülhet . DE MONDOM NEM AJÁNLOM !!!
2014. márc. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Jezusom, bizom benned!!! Szuz Maria orszagaban ki foglalkozik ilyen satanista dolgokkal, es miert? Ez csak a Pokolra kuldi a lelketeket. Jezus az egyetlen ut az orok eletbe, es inkabb ebben az eletben szenvedjetek, minthogy vegleg elpusztuljatok!
2016. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 attila.95 válasza:
Imádkozz, hogy száradjon beléd a széklete, aki átkoz téged...
2022. jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 attila.95 válasza:
Imádkozz, hogy száradjon belé a széklete, aki átkoz téged...
2022. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 attila.95 válasza:

Toldi Éva Menny A Földön.

Ő halálra átkozza a népet igen.

2022. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Az tényleg buta szöveg, hogy valaki nem hisz benne és akkor nem hat. Ez energiagyógyászatnál lehet igaz. Ott pesszimistaként mégis tudja, hogy tettetett kíváncsisággal hová érkezett. De valójában elzárja magát és ezzel nem működik. Az átok teljesen más, arról nem is tudunk előre. Egy rosszakaróm átokkal skizofrénné tette páromat. Párom hitt a spirit utamban, viszont átokban nem hitt és meghasadt állapotban semmiben sem hisz nekem.
2022. jún. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!